Gündem

Yılan Burcu nedir? Yılan burcu kadını özellikleri ve tarih bilgisi

Uzun zamandır konuşulan burçların tarihlerinde değişiklik olduğu iddiasında NASA’dan gelen açıklama herkesi şaşırttı. NASA’nın açıklamasına göre Dünya’nın pozisyonunda değişiklik yaşanması yıldızların da konumunu yakından etkilediği için doğrudan burçlar ve tarihlerinde de farklılıklar oluştu.Peki hangi tarihte doğanların burçları değişti?Yılan burcu nedir? Yılan burcu kadını özellikleri ve tarih bilgisi nedir?

YILAN BURCU NEDİR?

Yılan burcu, yay burcunu da içine alan bazı burçların tarihinin değişmesiyle birlikte ortaya çıkan burcu ifade etmektedir. 

yilan-burcu-kadinicinsel-hayati.png

YILAN BURCU KADINI

Asırlardır süregelen burçların varlığı her dönemde tartışılmıştır. Bu konuda kesin bir bilgiye varılmamıştır. Burçların gerçeği yansıtıp yansıtmadığını başta kendim olmak üzere çevremde bulunan insanlar üzerinde zaman zaman analiz etme fırsatım oldu. Evet, burçlarda olan çoğu özellik kişilerle uyuşuyor.

Mesela, Balık burcu insanı aşırı duygusaldır. Şu ana kadar tanıdığım Balık burcu insanların hepsi çok duygusal. Bu durum burçların gerçekten olabileceğini söylüyor. Tabi, herkesin inancı kendine. Asırlardır süregelen, dünya ülkelerindeki insanların çoğunun takipçisi olduğu burçlar, oldukça ilgi görüyor.

Yılan Burcunun Saatleri: 09.00 – 11.00

Yılan Burcunun Yönü: Güney – Güneydoğu

Yılan Burcunun Mevsimi: İlkbahar yağmurları

Yılan Burcunun Ayı: Mayıs

Yılan Burcunun Elementi: Ateş

Yılan Burcunun Yönü: Yin

Yılan Burcunun Taşı: Akik

Yılan Burcunun Gezegeni: Mars

Yılan Burcunun Rengi: Yeşil, Kırmızı

Yılan Burcunun Eşiti: Balık Burcu

Yılan Burcunun Anlaştığı Burçlar: Öküz, Tavuk

Yılan Burcunun Kişiliği: Bilge, mantıklı, materyalist, güvensiz, titiz ve organize, yaratıcı, kurnaz

maxresdefault-001.jpg

YILAN BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yılan burcu kadını, kibirlidir, modaya düşkündür, sadece pahalı ve iyi dikilmiş elbiseler ile pahalı mücevherler sever. Gerçekten gösterişli olan bu kadın, güzel giyinmemişse hiçbir yere gitmez. Oldukça bakımlıdır. Enerjisinin hepsini kendi için ayırır. Doğuştan tembeldir.

Güneşin altında saatlerce kıpırdamadan kalabilir. Dengeli ve sağlıklı olabilmesi için bünyesinin kaldırabileceği yiyecekleri tercih etmesi gerekecektir. Sanatsal faaliyetler onu büyüler. İçgüdüsel olarak iyi bir sanat eserini tanır ve onu nasıl kullanacağını iyi bilir. Günlük, sıradan işlerden hoşlanmazlar. Daima lüks içinde yaşamayı severler. Olaylara bakış açıları da oldukça iyidir.

25034945336-598195cba6-b.jpg

YILAN BURCU KADINI AŞK HAYATI

Yılan burcu kadınının umursamaz ve rahat yaşam tarzı, erkekler tarafından çekici bulunur. Eş bulma konusunda sıkıntı çekmeyecektir. Çok hayranı, sevgilisi ve beyaz atlı prensi olacaktır. Bu durum yılan kadınının karar vermekte zorlanacağı manasına gelir. İçtenlikle hepsini memnun etmek istese de kendini güvende hissettirecek bir erkek ister. Sevgisi çok kıymetlidir. Onunla uzun bir birlikteliği olmasını isteyen erkekler ona çok zengin bir yaşam tarzı sunabilmelidirler.

5c8de07d07291c1d7404ce65.jpg

YILAN BURCU KADINI SOSYAL HAYATI

Yılan burcu kadınının Hayal gücü çok kuvvetlidir. Saatlerce hayal kurabilir. Gerçeklerle karşılaşmaktan hiç hoşlanmaz. Hayal kırıklığına uğramak onun için rutin bir şey haline gelmiştir.

Çok fazla hayal kurduğu için hayalleri çoğu zaman yarım kalır gerçekleşmez. Güvenebileceği bir erkek partner arar fakat bazen yanlış kişilere aşık olur. Dostluğa çok önem verir. Dostlarıyla, gezmeyi, eğlenmeyi, spor yapmayı, muhabbet etmeyi çok sever.

cinsellik-1590746173.jpg

YILAN BURCU KADINI CİNSEL HAYATI

Yılan burcu kadını, kendisini kimin isteyip istemediğini kolayca anlayabilir. Davranışlarını ve hareketlerini buna göre ayarlar. Duygusal bir insandır erkekleri kolayca etkileyebilir. Gizemli davranır.

Cinsel ilişki hakkında fantezileri oldukça fazladır ama düşüncelerini partneriyle paylaşmaktan çekinir. Cinsel ilişkide çok fazla istekli değildir fakat partnerinin cinsel ilişki isteğini kırmaz.

evlilik3.jpg

YILAN BURCU KADINI EVLİLİK HAYATI

Yılan burcu kadını eşi ile birlikte eğlenceli vakit geçirmek, rüyalarını gerçekleştirmek ister. Şefkat dolu ve rüya gibi bir evlilik yaşamak için çaba gösterir. Aynı çabayı eşinden de bekler.

Evliliğin ilk günlerinde çok özel günler yaşamak ister. Evliliği ilerledikçe eşiyle arasındaki aşk azalmaya başlar ve ilişkilerinde ufak tefek problemler ortaya çıkar. Fakat evliliğinde bebek sahibi olursa eşine daha çok bağlanır. Oldukça şefkatli bir anne olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı