Magazin

Yeliz Yeşilmen: Bergen gibi olmak istemiyorum lafını abartmış olabilirim

Eşinden şiddet mi görüyor sorularıyla magazin gündemine gelen Yeliz Yeşilmen, bugün 2.sayfa programının canlı yayına katılarak olayların perde arkasını anlattı.

ASLINDA O BİR KADININ ÇIĞLIĞI

“Çok yeni olan şeyler değil. Bizim 16-17 yıl oldu birlikteliğimiz. Zaman zaman her ailede olduğu gibi geçimsizlikler oluyor. Ben bir insanım. Bir kalbim var. Aslında aşırı duygusal bir insanım. O da yaşanılan bir şeyin ardından bir patlama. Aslında o bir kadının çığlığı. Çığlığını kocasına duyurma çabası.”

“Bugün erkeklere sorduğunuz zaman ‘her evde şiddet var’ derler, kadınlar da bunu sineye çeker. Siz sorun ‘e ne olacak ki, bir telefon fırlattım’ diyecekler. Fiziksel şiddet var, psikolojik şiddet var… Var da var! Benim parkinson annesi babam, yaşlı bir annem var. Benim arkamdaki tek gücüm medyam. Benim üzülmem, ağlamam neden bu kadara ayıp.”

Yeliz Yeşilmen: Bergen gibi olmak istemiyorum lafını abartmış olabilirim

“KOCAMI ZAN ALTINDA BIRAKMAK İSTEMİYORUM”

“Kocamı zan altında bırakmam istemiyorum. İstesem daha farklı şeyler söylerdim. Aramda yaşadığım sorunlar var ama Bergen’e bunu yaşatan adamın karaktersizliği ile kocamı bir tutamam. Sinirle ağzımdan başka şeyler çıkmış olabilir ama durup dururken mi çıktı, hayır bir yaşanmışlıkla çıktı.”

“Abartmış olabilirim, kimseyi zan altında bırakmak istemem. Yaşanmış ve çözülemeyen sorunlarım var.Belki de, defalarca o kol kırıldı, yen içinde kaldı. Kim nereden bilebilir ki? Yargıya intikal etmiş bir sürü şey var.”

Yeliz Yeşilmen: Bergen gibi olmak istemiyorum lafını abartmış olabilirim

“Ali Bey ile hala evliyim. Çocuklarım var. ‘Şiddet gördüm mü?’ Bunları söylemem bana hiç yakışmaz, detay vermem bana yakışmaz. Ben elimde bir şey olmadan bir şey söylemem. ‘Her evlilikte şiddet oluyormuş’ öyle söylüyorlar…”

KOCAM BANA ÇOK KIZDI BENİ REZİL ETTİN DEDİ

“16 yıllık bir ilişki… Giden bir dakikanın bile bir hatrı var. Benim hayatımda 3. kişiden dolayı bir sorun yok. Kişisel çatışmam var, çözmeye çalıştığım sorunlarım var. Umarım çözmeyi başarırım.”

“Videoyu paylaştıktan sonra bana çok kızdı. ‘Beni rezil ettin, beni bitirdin, neden böyle yaptın’ dedi. Ben aşk evliliği yaptım. Aşkımın peşine gittim. Şuanda da çocuklarımın peşine gidiyorum. Bazı insanların kendine çeki düzen vermesi lazım. Kadınları bu kadar incitmemeliler.”

“Aynı evde aynı çatı altındayız. Çocuklarım için tırnaklarımla kazırım her yeri. Bergen konusuna inanılmaz takmış, bu konuda çok öfkeli. Onun bir de siyasi çevresi var ya rezil olduğunu düşünüyor. Eğer rezil etmek isteseydim daha kötü şeyler yapabilirdim, yapmadım!”

“Evlendiğim günden beri çalışıp, paramı kazanıyorum. Biraz çekildim ama bırakmadım. Paramı, ekmeğimi taştan çıkardım. Ali değil, kimseye muhtaç değilim.”

Yeliz Yeşilmen: Bergen gibi olmak istemiyorum lafını abartmış olabilirim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu