Spor

Ünlü tenisçiden cinsellik itirafı: “Hayranlarımla her hafta…”

Seks hayatıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulunan ünlü raket, hayranlarıyla cinsel ilişkiye girdiğini ve bunu bir ritüel haline getireceğini söyledi.

Avustralyalı tenisçi Nick Kyrgios, hayranlarıyla cinsel ilişkiye girdiğine yönelik itiraflarıyla tenis dünyasını salladı. Kortların kötü çocuğu olarak bilinen 25 yaşındaki raket, sportif yönünden ziyade maçlar sırasında rakiple, hakemle ya da taraftarlarla olan kavgalarıyla gündeme geldi.

“HAYRANLARIMLA SEKS YAPIYORUM”

Bir süre meslektaşı Anna Kalinskaya ile birlikte olan Nick Kyrgios, Rus tenisçiden ayrıldıktan sonra hayranlarıyla seks yapmaya başladığını açıkladı. Sosyal medyada düzenlenen bir canlı video yayınında konuşan Kyrgios, her hafta bir hayranıyla seks yaptığını söyledi.

Erkekler tenisinin önemli isimlerinden birisi olan Nick Kyrgios, Anna Kalinskaya’dan ayrıldıktan sonra teselliyi günü birlik ilişkilerde bulunduğunu söyledi. 21 yaşındaki Rus raketle birlikteliğine son veren Avustralyalı tenişçi, online oyun oynadığı sırada; ‘Hiç hayranlarından birisiyle yattın mı?’ sorusuna “Tabii ki de yattım. Hatta yatıryorum” yanıtını verdi.

Ünlü tenisçiden cinsellik itirafı: Hayranlarımla her hafta...

Cinsel hayatı hakkında keskin açıklamalar yapmaktan geri durmayan dünya 40 numarası, seks olayını haftalık bir rutine bağlayacağını belirtip, “Anna ile ayrıldığıma göre başkalarıyla yatıp kalkmadım hiçbir sorun yok. Hatta bunu hayranlarımla bir gelenek haline getirmeyi düşünüyorum” dedi.

Pandomimin kutusu bir kere açılmıştı ve itiraflar ardı ardına gelmeye başladı… Roger Federer ile yaptığı bir maç sırasında; tribünlerde Ajla Tomljanovic’i gördüğünü ve dikkatinin dağıldığını belirten Nick Kyrgios, “Bir gözüm Federer’de diğer gözüm tribündeki Ajla Tomljanovic’teydi. Maçın ardından onu bir şeyler içmek için dışarı çıkmayı teklif etmiştim” ifadelerini kullandı.

Ünlü tenisçiden cinsellik itirafı: Hayranlarımla her hafta...

Ajla Tomljanovic, asıllı bir Avustralyalı… Nick Kyrgios da asıllı bir Avustralyalı… Geçtiğimiz aylarda yollarını ayırdığı Anna Kalinskaya da Rus…

PARAMIN YARISINI GÖZDEN ÇIKARABİLİRİM

Son ilişkisinin ardından Doğu Avrupalılar’a olan sempatisinin arttığını savunan 25 yaşındaki raket, “Doğu Avrupalılar, kalbimi hareketlendiriyor. Bekar kaldığımdan bu yana onlarla her hafta seks yapıyorum. Bu uğurda şu ana kadar kazandığım paranın yarısını onlar için gözden çıkarabilirim” şeklinde konuştu.

Bu açıklamaların ardından gözler Anna Kalinskaya’ya çevrildi. Hayranları 21 yaşındaki rakete Nick Kyrgios’un seks maceraları hakkındaki çarpıcı açıklamalarını hatırlatınca Kalinskaya, “Ayrıldık. Artık birlikte değiliz. Hayatında birleri olabilir. Her hafta birileriyle ilişkiye girdiği oldukça havalı olabilir ancak bu konu hakkında açıklama yapmayacağım” karşılığını verdi.

Ünlü tenisçiden cinsellik itirafı: Hayranlarımla her hafta...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu