Magazin

Ünlü şarkıcı Hüner Coşkuner hayatını kaybetti

haberi… Bugün akşam saatlerinde Ünlü ses sanatçısı Hüner Coşkuner’in yoğun bakıma kaldırıldığı açıklandı.  Hüner Coşkuner, yakalandığı kemik iliği kanseri sebebiyle bir süredir tedavi görüyordu.

Hüner Coşkuner’in tedavi gördüğü hastaneden yapılan açıklamada “Sanatçı Hüner Coşkuner ilk defa Nisan 2020 tarihinde kan hastalıkları bölümü tarafından değerlendirilmiştir. Yapılan incelemeler sonrası kemik iliği kanseri tanısı konmuştur. Tedavilere cevap vermeyen Coşkuner, gelişen nefes darlığı sonrası yoğun bakıma alınmıştır”  ifadelerine yer verilmesinin ardından ünlü şarkıcıya ilişkin yeni bir açıklama yapıldı.

Hüner Coşkuner kanser mi? | Hüner Coşkuner sağlık durumu nasıl?

HÜNER COŞKUNER YAŞAMINI YİTİRDİ

Kanser tedavisi gören sanatçı Hüner Coşkuner tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Tedavi gördüğü hastaneden yoğum bakıma alındığı açıklaması yapılan Hüner Coşkuner’in saat 22.00 sıralarında hayatını kaybettiği ifade edildi. 

Sanatçının tedavi gördüğü hastaneden yapılan açıklamada, Hüner Coşkuner’in ilk defa Nisan 2020’de kan hastalıkları bölümü tarafından değerlendirildiği, incelemeler sonrası kemik iliği kanseri tanısı konulduğu belirtildi.

Açıklamada, tedavilere cevap vermeyen ve gelişen nefes darlığı sonrası yoğun bakıma alınan Coşkuner’in hayatını kaybettiği bildirildi.

Ünlü şarkıcı Hüner Coşkuner hayatını kaybetti

VASİYETİ ORTAYA ÇIKTI

Hüner Coşkuner’in, ölümünden önce katıldığı bir televizyon programında vasiyeti ortaya çıktı.

CNN Türk’te yayınlanan Mesut Yar’la Burada Laf Çok programında konuşan Coşkuner, vasiyeti hakkında şu cümleleri kurdu:

“Küpesiz günüm yok. Aksesuarı ciddi anlamda çok severim. Küpe, bilezik, kolye… Bir yere gideceğim zaman mesela bir elbise, bol aksesuar… Bundan güç mü alıyorum bilemiyorum. Vasiyetim var aileme, Allah gecinden versin yaşamak her şeye rağmen çok güzel, küpelerimle gömülmek isterim.”

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

yayınladığı başsağlığı mesajında “Klasik Türk müziğinin unutulmaz isimlerinden Hüner Coşkuner’in vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesi ve sevenlerine sabırlar diliyoruz. Sanat camiamızın başı sağ olsun.” ifadeleri kullanıldı.

Hüner Coşkuner kanser mi? | Hüner Coşkuner sağlık durumu nasıl?

HÜNER COŞKUNER KİMDİR?

Lise yıllarında Emin Ongan yönetimindeki Cemiyeti’ne giderek çok büyük bir birikime sahip olan Hüner Coşkuner, Türk müziğinin buğulu seslerinden biriydi.

Hüner Coşkuner kanser mi? | Hüner Coşkuner sağlık durumu nasıl?

Hüner Coşkuner ile ilgili ayrıntılı biyografi için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz…

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı