Magazin

Ünlü oyuncudan kötü haber! Tanya Roberts hayatını kaybetti!

65 yaşındaki James Bond serisinin ünlü yıldızı Tanya Roberts hayatını kaybetti. Geçtiğimiz hafta  Los Angeles’ta köpeğini gezdirirken bir anda yere yığılan ve hastanede tedavi altına alınan 65 yaşındaki Roberts, kaldırıldığı hastanede vefat etti.

Ünlü oyuncudan kötü haber! Tanya Roberts hayatını kaybetti!

Acı haberi Roberts’ın sözcüsü ve yakın dostu Mike Pingel, verdi. Pingel konuyla ilgili “O muhteşemdi ve güzeldi. Bir ışığın uzaklara gittiğini hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncudan kötü haber! Tanya Roberts hayatını kaybetti!

Menajeri, ünlü oyuncunun Kaliforniya’daki bir hastanede ventilasyon tedavisine başlamasına rağmen iyileşemediğini ifade ederek üzücü haberi verdi. Bir zamanlar bir Bond kızı olarak unutulmaz olma hikayesini, o zamanlar şu anki bildiklerini bilmediğini ve kim olsa o rolü geri çeviremezdi sözleriyle anlatmıştı. O zamanlar çok genç olduğunu ve doğru bildiği şeyi yaptığını belirtti.

TANYA ROBERTS KİMDİR?

Tanya Roberts sahne adıyla bilinen Victoria Leigh Blum (15 Ekim 1955 – 3 Ocak 2021)  Amerikalı aktris ve yapımcıydı.

Roberts, 1955’te New York , Bronx’ta İrlandalı bir babanın ve Yahudi bir annenin ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi.  Barbara adında bir ablası var. Roberts’ın babası Manhattan’da dolmakalem satıcısı olarak çalışarak ailelerine mütevazı bir gelirle geçimini sağladı. Roberts ve kız kardeşi, Bronx’un merkezinde büyüdüler. 

Tanya Roberts’in detaylı biyografi bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz…

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı