Gündem

Tuzla Gençlik Merkezi öğrencileri şarkılarıyla dinleyenleri mest etti!

Belediyesi Gençlik Merkezi’nde müzik eğitimi alan gençler ”Sahne Senin Performans Senin” etkinliği kapsamında bir konser düzenledi. Konsere katılan vatandaşlar koronavirüse karşı alınan önlemlerle birlikte müzik ziyafeti yaşadı.

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi ve Mehmet Akif Ersoy Gençlik Gemisi bünyesinde yıl içinde verilen kurslarda binlerce genç ücretsiz kurslar ile resim, müzik ve tiyatro gibi branşlarda eğitim alıyor. Bu branşlardan müzik eğitimi gören gençler, geçtiğimiz gün yıldızlar altında sevilen şarkıları coşku içinde seslendirirken açık havanın keyfini çıkardılar.

Tuzla Gençlik Merkezi öğrencileri şarkılarıyla dinleyenleri mest etti!

Yeni normal sürecinde gerçekleştirilen sosyal mesafeli gençlik konseri öncesinde gerekli tüm tedbirleri alan Tuzla Belediyesi, konser girişinde ateş ölçümü, maske kontrolü yapılıp dezenfekte kullanmış misafirleri, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde kişilere özel ayrılan oturma yerlerinde ağırladı.

Tuzla Gençlik Merkezi öğrencileri şarkılarıyla dinleyenleri mest etti!

sürecinde gençlerle sosyal medya üzerinden etkinliklerde bir araya gelmeye devam eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. , “Gençlerimiz ile birlikte olmaktan asla vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz. Onların enerjisi, neşesi ve coşkusu bizlere güç veriyor. Gençlik merkezimize devam eden gençlerimiz sadece okul ve sınavlar için eğitim almıyor. Merkezlerimizde aynı zamanda kültür, sanat ve spor branşlarında da eğitimler veriliyor. Eğitimlerini sürdüren gençlerimizle yıl içinde birçok etkinlikte bir araya geliyoruz. Koronavirüs sürecinde sosyal medya üzerinden de gençlik konseri yapmıştık. Bugün ise gereken tüm tedbirleri alarak gençlerimizin coşkusuna amfi tiyatro sahnemizde ortak olduk. Önümüzdeki dönemlerde de gençlerle etkinliklerde, sohbetlerde, gezilerde, konserlerde bir araya gelmeye devam edeceğiz. İyi ki varsınız sevgili gençler…” diyerek sözlerini tamamladı.

Tuzla Gençlik Merkezi öğrencileri şarkılarıyla dinleyenleri mest etti!

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı