Gündem

Türkiye’ye göktaşı mı düştü?

‘ye göktaşı mı düştü? Birçok internet kullanıcısı çeşitli şehirlerden yapılan paylaşımların ardından Türkiye’ye göktaşı düşüp düşmediğini öğrenmek için konuya ilişkin arama yapıyor. Peki Türkiye’ye göktaşı mı düştü? Ayrıntılar haberimizde…

TÜRKİYE’YE GÖKTAŞI MI DÜŞTÜ?

‘da birçok sosyal medya kullanıcısı Türkiye’ye göktaşı düştüğünü iddia etti. Muş, Trabzon, Adıyaman, Elazığ, Erzincan ve Batman’dan çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, görüntüler paylaşıp – -göktaşı düştüğünü öne sürdüler.

Twitter’da Artvinli ve Trabzonlular, gökyüzünde “ışık topu” gördüklerini ifade ettiler.

Trabzon’un yerel medyasının emniyetten aldığı bilgiye göre; Trabzon Emniyeti, kentin birçok ilçesinden bu tür ihbarlar geldiğini doğrularken yeryüzü ile alakalı bir durum olmadığını ve gelişmeleri anbean takip ettiklerini açıkladı.

Türkiye’ye göktaşı düşüp düşmediğiyle ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Konuya ilişkin açıklama yapıldığı takdirde haberimizde yer verilecektir…

Türkiye'ye göktaşı mı düştü?

Erzurum’da göktaşı olduğu değerlendirilen cismin düşme anı cep telefonu kamerası ile kaydedildi.HAVA

Erzurum’da akşam saatlerinde hava birden aydınlandı. Göktaşı olduğu düşünülen cismin düşme anı kameralar tarafından kaydedildi. Düşme anından sonra ise havada toz bulutu oluşması dikkat çekti.

Türkiye'ye göktaşı mı düştü?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu