Spor

Türkiye Futbol Federasyonundan yayıncı kuruluş açıklaması!

‘den yapılan yayıncı kuruluş açıklamasında kulüplere iyi haber geldi. TFF, açıklamada yayıncı kuruluş Digitürk’ün kulüplere yapacağı ödemeleri sezon sonu itibarıyla bitireceğini söyledi ve buna ilişkin sözleşmenin karşılık olarak imzalandığını belirti. 

İşte TFF’den yapılan açıklama:

Riva’daki toplantıda TFF’yi Başkan , 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekili Erhan Kamışlı, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Digiturk’ü beIN MEDIA GROUP CEO’su Yousef Al-Obaidly, Digiturk Spor İçeriklerinden Sorumlu Grup Başkanı Saad Saleh Al-Hudaifi ve diğer yetkililer temsil etmiştir.

Toplantıda Digiturk yetkilileri, devam eden 2019-2020 sezonuna ilişkin kalan ödemelerin sezonun bitimi ile birlikte tamamlanacağını taahhüt etmiş olup, buna ilişkin sözleşme karşılıklı olarak imzalanmıştır. 

Ayrıca, devam eden 2020-2021 ve 2021-2022 sezonlarına ilişkin sözleşme detayları ile, süre uzatılması dahil, her türlü konu masaya yatırılmış, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmuştur. 

Sonraki iki sezonluk anlaşma detayları yeniden değerlendirilecek olup, TFF ve Digiturk, uzun yıllardır devam eden iş birliğinin artarak sürmesi konusunda kararlılığını ortaya koymuştur. Futbol Federasyonu olarak Digiturk’e Türk futboluna değerli katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.” 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı