Gündem

Türk Hava Yolları, 19 Haziran’da ABD seferlerine başlıyor!

Türk Hava Yolları resmi internet sitesinden yapılan duyuruda 19 Haziran Cuma günü itibariyle ABD’ye kademeli olarak uçuş yapılacağını açıkladı.

Konuyla ilgili olarak Türk Hava Yolları resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, ” salgını sebebiyle bir süredir yaşanan aksaklıkların ardından haziran ayı bizleri yeniden gökyüzü ile buluşturuyor. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz. Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Uçuş takvimi haziran ayı sonuna kadar uygulanacak uçuşlarımızı göstermektedir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız” denildi.

Türk Hava Yolları, 19 Haziran'da ABD seferlerine başlıyor!

Resmi internet sitesinden yapılan duyuruda Türk Hava Yolları, ABD’de  19 Haziran’dan itibaren Şikago’ya haftada 3 uçuş, 19 Haziran itibariyle Washington’a haftada 3 uçuş,  24 Haziran 2020 itibariyle Los Angeles’e haftada 3 uçuş ve 22 Haziran 2020 itibariyle Miami’ye haftada 3 uçuş gerçekleştirecek. Uzak Doğu’da ise 19 Haziran itibariyle Şanghay haftada 1, 24 Haziran itibariyle Seoul haftada 2 ve 24 Haziran Hong Kong’a haftada 2 uçuş planladı.

Türk Hava Yolları, 19 Haziran'da ABD seferlerine başlıyor!

ABD ve Uzak doğu uçuşlarının yanı sıra Asya ve Ortadoğu uçuşlarına da başlayacak olan THY’nin Haziran ayı planlamasına göre, 18 Haziran’da Duşanbe’ye haftada 2 uçuş, 17 Haziran itibariyle Minsk’e , 16 Haziran itibariyle Bişkek, 21 Haziran’da Almata ve 12 Haziran’da Doha’ya haftada üç sefer gerçekleştirileceği açıklandı.

Türk Hava Yolları, 19 Haziran'da ABD seferlerine başlıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı