Magazin

Trump çıldırdı, bu kez Twetter’ı tehdit etti: Kendini toparla, şimdi!

ABD Başkanı , seçimlerle ilgili yanlış bilgi içeren bir paylaşımı yapması üzerine Twetter’dan ‘teyit’ uyarı aldı. Bu duruma çok öfkelenen Trump, sosyal medya platformlarına ya düzenleme getireceğini ya da komple kapatacağını söyleyerek, Twetter’a ”En çok hile yapan kazanır. Sosyal medya, sen de aynı şekilde. Kendini toparla, şimdi!” ifadelerini kullandı.

”İZİN VERMEYECEĞİZ”

Trump, ‘a tepki göstererek Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, “Cumhuriyetçiler Sosyal Medya Platformlarının muhafazakâr sesleri tamamen susturduğunu hissediyor. Bunun bir kez daha olmasına izin vermemek adına onları güçlü bir şekilde düzenleyeceğiz veya kapatacağız.

gfd.jpg

”KENDİNİ TOPARLA, ŞİMDİ!”

Ne yapmaya çalıştıklarını ve başaramadıklarını 2016’da gördük. Bunun daha sofistike bir versiyonunun gerçekleşmesine izin veremeyiz. Tıpkı geniş çapta posta yoluyla verilecek oyların ülkemizde gerçekleşmesine izin veremeyeceğimiz gibi. Posta yoluyla oylama her türlü hile, düzenbazlık ve hırsızlık için uygun olacak. En çok hile yapan kazanır. Sosyal medya, sen de aynı şekilde. Kendini toparla, şimdi!” ifadelerini kullandı.

      Trump çıldırdı! Bu kez Twetter'ı tehdit etti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu