Spor

TFF Başkanı Nihat Özdemir’den Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı’na mektup!

Son günlerde gündemi oldukça meşgul eden 2010-2011 sezonu şampiyonluğuna ilişkin yapılan tartışmalara bir yenisi daha eklendi.

Futbol Federasyonu Başkanı , Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük’e mektup yazdı.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe Yönetimi ile kendisi arasında yaşanan tartışmaları izah etmesini isteyen Vefa Küçük’e teşekkür etti ve bu durumun sona ermesini dilediğini belirtti.

TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı'na mektup!

Nihat Özdemir, “Yayında bana yöneltilen soruya karşılık verdiğim cevapta asıl vurgulanmak istenen; tartışmaların o günden bugüne Türk futbolunda tekrar gündeme gelmemiş olmasıdır” ifadesini kullandı.

TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı'na mektup!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihar Özdemir’in Vefa Küçük’e gönderdiği mektup şu şekilde:

” Büyüğüm olarak ve üzerimde hakkınız olduğunu belirterek, son günlerde yapılan yanlış değerlendirmeler sonucunda gündem olan sözlerim ile ilgili, maksadımın ne olduğunu açıkça söylememe dair bir çağrıda bulundunuz. Divan kurulu, her külübün ve camianın en değerli organıdır. Bu kapsamda sizin sağ duyulu açıklamalarınıza istinaden şunu söylemek isterim ki; Yayında bana yöneltilen soruya karşılık verdiğim cevapta asıl vurgulanmak istenen; tartışmaların o günden bugüne Türk futbolunda tekrar gündeme gelmemiş olmasıdır. Konuşmamda başka bir maksat ve ima aramak, o çatı altında 18 sene boyunca yaptığım tüm hizmetlere haksızlık olur. Şahsım ile ilgili içten açıklamalarınıza teşekkür ediyor bu tartışmanın sizin de ümit ettiğiniz gibi artık sona ermesini diliyorum.”

TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı'na mektup!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı