Magazin

Survivor Evrim, Mert Öcal ve aşk iddiaları hakkında ilk kez konuştu!

Survivor yarışmasında yaptıkları ve konuşmalarıyla ismini hafızalara kazıyan Evrim Keklik, BiPlay TV kanalında Ertem Şener’in modetörlüğünü yürüttüğü ‘Sorgu Odası’ programına konuk oldu. Keklik, yarışmaya ve özel hayatına dair samimi açıklamalar yaptı.

Survivor Evrim, Mert Öcal ve aşk iddiaları hakkında ilk kez konuştu!

Survivor 2020 Ünlüler-Gönüller yarışmasının final yapmasından sonra geniş bir hayran kitlesine sahip olan Evrim Keklik Ertem Şener’in programına misafir oldu. Ertem Şener’in yarışmadaki neşeli halleri ve dobra kişiliğine vurgu yaptığı Evrim Keklik, Survivor’a dair kafalara takılan bütün soruları cevapladı.

Survivor’un hem fiziksel hem de psikolojik olarak zor bir yarışma olduğunu belirten Evrim, “Açlığı bir şekilde örtebilirsin çünkü oyun ve ödül kazanıyorsun. Birinci kazanamazsan mutlaka ikinci de kazanıyorsun.

Zaten miden küçülüyor. Açıklıkla mücadele edebilirsin ama psikolojiyle edemezsin. En çok anneme acıktım. Ben ilk defa bu kadar uzun süre annemden uzak kaldım. Orada en çok annemin değerini anladım” dedi.

Survivor Evrim, Mert Öcal ve aşk iddiaları hakkında ilk kez konuştu!

“BENDE GRİ YOK!”

Survivor yarışması boyunca kendi çizgisinden çıkmadığının altını çizen Survior Evrim,“Ben Survivor’da ne hanımefendiliğime ne de öğretmenliğime laf ettirdim” ifadelerini kullandı. Son dörde kalmak için kimseye yalakalık yapmadığını belirten Evrim, “Duygularımı çok çabuk ve net bir şekilde ortaya koyarım. Ya siyahım ya beyazım. Bende gri yok. Neyse o. Etrafımda çok fazla yanar dönerlik vardı.

Bir insan herkesle iyi anlaşamaz. Herkesle iyi anlaşan insanda bir problem vardır zaten. Ben de Böyle bir şey yaparak başkalarının kanatları altına girseydim son dörde kalırdım. Benim en büyük problemim politik olmamamdı” dedi.

Survivor Evrim, Mert Öcal ve aşk iddiaları hakkında ilk kez konuştu!

ŞARTLAR UYARSA ALL STAR’A GİDERİM 

2021 yılında Survivor All Star formatıyla ekranlara geleceğe konuşuluyor. All Star’dan teklif gelirse katılıp katılmayacağı sorulan Evrim “Benim de şartlarım uyarsa All Star’a gideriz. Nasip, kısmet” demeyi tercih etti.

Ertem Şener’in “Sen mi daha iyi Survivor’sun yoksa Cemal Can mı?” sorusuna Evrim, “Bu çok zor bir soru oldu. İkimizde iyi Survivor’larız. Ben kendimi es geçemem o da bir şampiyon. Ben ordunun içine girer aslanlar gibi çıkarım” ifadelerini kullandı.

Survivor Evrim, Mert Öcal ve aşk iddiaları hakkında ilk kez konuştu!

“MERT İLE ARAMDA BİR ŞEY YOKTU”

Ünlüler takımında yer alan oyuncu Mert Öcal’la adı aşk haberlerine karışan Survivor Evrim, “Mert’le aranda bir şey mi vardı” sorusuna cevap verdi.

Survivor Evrim, “Mert’le aramda bir şey yoktu. Ben sadece ‘Mert çok yakışıklı, Mert çok sempatik, Mert çok dobra, Mert’le çok güzel sohbet edebiliyorsun” dedim.

Elendikten sonra aşk haberlerimizin çıktığını gördüm ve çok güldüm. Hatta şaşırdım. Ardından Mert’le konuştum. Mert birkaç açıklama yapmış ‘maalesef sevgili değiliz’ diye. Bu açıklaması iyi ki sevgili değiliz demek değil. Ben onu çok seviyorum o da beni çok seviyor ama arkadaşız” dedi.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı