Magazin

Survivor Aycan Yanaç eski yarışmacı ile aşk mı yaşıyor?

Survivor 2020’de unutulmaz isimler arasına giren Aycan Yanaç’ın sevgilisi kim? Şu sıralar Survivor’da yakın arkadaş olduğu Sercan Yıldırım ile tatilde olan Aycan kendi gibi bir dönem Survivor’da yarışmış Atakan Işıktutan ile anılmaya başlandı.

Atakan Işıktutan, bu yıl Ünlüler-Gönüllüler’de yarışan Aycan Yanaç ile birlikte çekildiği karesini sosyal medya hesabından paylaşınca aşk iddlaları da ardı ardına gelmeye başladı.

115927751-124451342344461-1153315684980023394-n.jpg

Yarışmanın final kararından sonra ’ya dönmeyi erteleyen Aycan Yanaç yaz tatilinin keyfini çıkartmak için Çeşme’nin yolunu tuttu. Gece arkadaşlarıyla eğlenmeye çıkan Aycan Yanaç gittiği mekanda Survivor Atakan ile karşılaştı. 

YAKALANDI!

Bu tesadüfün ardından birlikte fotoğraf çekilen Survivor Atakan, o kareyi “Yakalandı” notuyla paylaştı. O paylaşım, ikilinin hayranlarını heyecanlandırdı. 

Survivor Aycan Yanaç eski yarışmacı ile aşk mı yaşıyor?

Atakan Işıktutan’ın adı yarışma sürecinde Yunan atlet Katerina Dalaka ile anılmıştı. Yarışmada Dalaka ile yakınlaşan Atakan, programın sona ermesinin ardından Yunan güzelle arkadaş olduklarını belirtmişti. Dalaka’nın sevgilisi Dimitris Fidirikos’la olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşması ise ikilinin hayranlarını büyük hayal kırıklığına uğratmıştı.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı