Gündem

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 22 Kasım 2020 Pazar

Şans oyunu severler, 22 Kasım Pazar günkü Süper Loto’da kazandıran numaralar merak ediyor. Peki Süper Loto 22 Kasım 2020 Pazar çekiliş sonucunda şanslı numaralar hangileri oldu? Ayrıntılar haberimizde…

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? 22 KASIM

22 Kasım Perşembe günü Süper Loto’da şanslı numaralar: 06 15 22 24 37 44

Süper Loto’nun 22 Kasım Perşembe akşamı düzenlenen çekilişinde 6 bilen çıkmadı. Süper Loto’da büyük ikramiye devretti.

5 bilen 13 kişi 19.132,40 TL, 4 bilen 772 kişi 501,15 TL, 3 bilen 17.240 kişi 27,25 TL ve 2 bilen 162.421 kişi 3,05 TL kazandı.

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 22 Kasım 2020 Pazar

MERAK EDENLER İÇİN

SÜPER LOTO SONUÇLARI 19 KASIM

19 Kasım Perşembe günü Süper Loto’da şanslı numaralar: 55 – 53 – 54 – 6 – 10 – 29

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Süper Loto çekilişi her hafta Perşembe günü saat 21:30’da yapılmaktadır. Şisal Şans tarafından noter huzurunda gerçekleşen çekilişler canlı olarak internetten izlenebilmektedir.

Süper Loto ve diğer şans oyunlarının çekilişleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde yapılmaktadır. 

Süper Loto çekilişleri Şans Merkezi denilen çekiliş stüdyosunda gerçekleştirilmektedir. Süper Loto’da çekilişler, Online’dan canlı olarak verilmektedir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto’nun kuralları şu şekildedir:

Süper Loto kuponunda 1 ve 60 sayıları arasından 6 adet sayı seçilmelidir. Şans oyunuseverler tarafından seçilen her 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Süper Loto’da tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmak istenilmediği takdirde kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğu işaretlenerek, terminalin belirlediği rastgele 6 numara ile de çekilişe katılabilinmektedir.

Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 15 Kasım 2020 Pazar

SÜPER LOTO’DA NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Süper Loto çekilişi haftada 3 gün düzenlenmektedir. Çekilişler Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılır. Süper Loto’da her çekilişte küre içerisinde bulunan 60 numara içinden 6 numara çekilir. oynanılan her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilinirse kazanan olursun! Süper Loto’da tüm sayıları doğru tahmin eden büyük ikramiyeyi kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı