Gündem

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 19 Kasım 2020 Perşembe

19 Kasım Perşembe günkü Süper Loto’da  büyük ikramiye 13 Milyon 133 bin 653 TL.  Şanslı numaralar, Süper Loto oynayan kişiler tarafından merak konusu oldu. Peki Süper Loto 19 Kasım 2020 Perşembe çekiliş sonucunda şanslı numaralar hangileri oldu? Detaylar haberimizde…

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? 19 KASIM

19 Kasım Perşembe günü Süper Loto’da şanslı numaralar: 55 – 53 – 54 – 6 – 10 – 29

MERAK EDENLER İÇİN

SÜPER LOTO SONUÇLARI 17 KASIM

17 Kasım Süper Loto’da şanslı numaralar : 05 – 18 – 24 – 28 – 42 – 51

Süper Loto’nın 17 Kasım Salı günü gerçekleştirilen çekilişinde 6 bilen çıkmadı.

5 bilen 11 kişi 24.609,40 TL, 4 bilen 762 kişi 552,60 TL, 3 bilen 18.558 kişi 27,55 TL ve 2 bilen 173.909 kişi 3,10 TL kazandı.

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 17 Kasım 2020 Salı

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Süper Loto çekilişi her hafta Perşembe günü saat 21:30’da yapılmaktadır. Şisal Şans tarafından noter huzurunda gerçekleşen çekilişler canlı olarak internetten izlenebilmektedir.

Süper Loto ve diğer şans oyunlarının çekilişleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde yapılmaktadır. 

Süper Loto çekilişleri Şans Merkezi denilen çekiliş stüdyosunda gerçekleştirilmektedir. Süper Loto’da çekilişler, Online’dan canlı olarak verilmektedir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto’nun kuralları şu şekildedir:

Süper Loto kuponunda 1 ve 60 sayıları arasından 6 adet sayı seçilmelidir. Şans oyunuseverler tarafından seçilen her 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Süper Loto’da tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmak istenilmediği takdirde kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğu işaretlenerek, terminalin belirlediği rastgele 6 numara ile de çekilişe katılabilinmektedir.

Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama 15 Kasım 2020 Pazar

SÜPER LOTO’DA NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Süper Loto çekilişi haftada 3 gün düzenlenmektedir. Çekilişler Salı, Perşembe ve Pazar günleri yapılır. Süper Loto’da her çekilişte küre içerisinde bulunan 60 numara içinden 6 numara çekilir. oynanılan her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilinirse kazanan olursun! Süper Loto’da tüm sayıları doğru tahmin eden büyük ikramiyeyi kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı