Spor

Süper Lig’in büyük takımları Emre Çolak’ın peşinde!

2. Lig ekibi Deportivo’da sözleşmesini fesheden Emre Çolak, ‘de gelecek sezon uygulanacak olan yabancı sınırlamasının ardından ‘de tekrar gözde futbolcu haline geldi. , , ve Başakşehir’in Emre Çolak’ı transfer etmek için yarışa gireceği belirtiliyor. 

Galatasaray ‘la olan sözleşmesi sona erdikten sonra İspanyol ekibi Deportivo La Coruna’nın yolunu tutan ve burada geçirdiği 2 sezonun ardından Al-Wahda’ya giden Emre Çolak, buradaki sözleşmesi sona erdikten sonra yeniden İspanya’nın yolunu tuttu.

Süper Lig'in büyük takımları Emre Çolak'ın peşinde!

Eski takımı Deportivo ile yarım sezonluk bir sözleşme yapan Emre Çolak’ın mukavelesi sona erdi. Tecrübeli futbolcunun Türkiye’ye geri döneceği öğrenildi.

BÜYÜKLER YARIŞIYOR

Emre’yi Süper Lig’den birçok takımın istediği belirtildi. Bu takımlar arasında Başakşehir, Beşiktaş , Galatasaray ve Fenerbahçe ‘nin de olduğu öne sürüldü.

Yabancı kuralının değişmesi sonrasında yerli yıldızlara yönelen büyüklerin Emre Çolak’ı bu nedenle gündemine aldıkları iddia edildi.

EMRE ÇOLAK’IN DEPORTİVO PERFORMANSI

2016-2017 sezonunda Galatasaray’dan İspanya La Liga ekibi Deportivo La Coruna’ya transfer olan Emre Çolak, sözleşmesini feshetmeden önce 4 sezon İspanya’da forma giydi. Deportivo formasıyla 79 maça çıkan Çolak, 7 gol 11 asistle oynadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı