Gündem

Sultanbeyli Kaymakamlığı’ndan vatandaşlara 34 milyonluk dev destek!

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgını sürecinde çalışmalarını aralıksız sürdüren  Kaymakamlığı, ilçe genelinde 39 bin 20 haneye 34 milyon liralık sosyal yardım hizmeti sağladı.

Yapılan sosyal yardımlarla ilgili konuşan Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, “Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfımız salgın sürecinde mesai mefhumu gözetmeden çalışarak devletimizin şefkat elini muhtaç vatandaşlarımıza hissettiriyor. Vakfımız yapılan yardım taleplerini aynı gün içinde sonuçlandırarak çıkan yardımları vatandaşlarımızın evlerine kadar ulaştırıyor. Sosyal devlet olmanın bilinciyle ilçemizdeki fakir, yardıma muhtaç ve salgından etkilenerek zor duruma düşen ailelerimizin her zaman yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. Salgının başladığı 11 Mart tarihinden 5 Haziran tarihine kadar ilçemizdeki 39 bin 020 haneye toplam 34 Milyon 209 Bin 491 Lira tutarında nakdi yardım evlerinde ulaştırılmıştır. Yardımların ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmasında desteklerini esirgemeyen İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya ve Sultanbeyli Belediye Başkanı ‘e; bu çalışmalarda görev alan vefa sosyal destek grubu, sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı, ilçe emniyet müdürlüğü ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi. 

Sultanbeyli Kaymakamlığı'ndan vatandaşlara 34 milyonluk dev destek!Sultanbeyli Kaymakamlığı'ndan vatandaşlara 34 milyonluk dev destek!Sultanbeyli Kaymakamlığı'ndan vatandaşlara 34 milyonluk dev destek!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı