Gündem

Sinema salonları açıldı mı?

Tüm dünyayı etkisi altına alan eni tip nedeniyle ülkemizde, mart ayında kapatılan birçok işletmeden biri olan sinema salonlarının ne zaman açılacağı merak konusu oldu. 1 Temmuz’da çıkan kararlar doğrultusunda sinema salonlarının açılması uygun görülmüş fakat tedbiri elden bırakmamak adına Cinemaximum Sinemaları ve Sineması henüz açılmamıştı. Beklenen karar nihayet geldi; Beyoğlu ve Cinemaximum sinemaları izleyiciyle buluşuyor.

SİNEMALAR AÇILDI MI? NE ZAMAN AÇILIYOR ?

Bugünden itibaren ‘deki sinema salonlarını kademeli olarak halka açmaya hazırlanan Cinemaximum sinemalarına yeni bir soluk geliyor. ‘Sosyal Mesafeli Beyazperde’ dönemini başlatan CGV Mars Cinema Group yönetimi, dün yapılan online basın toplantısında alınan önlemleri açıkladı.

Cinemaximum, salonlarında oturma düzenini, dolu olan koltuğun önü, arkası, sağı ve solu boş kalacak şekilde ayarlayacak. Aynı zamanda olası temas durumunu en aza indirgemek için temassız ödeme ve temassız bile kontrolü yapacak olan Cinemaximum,  tarafından yayınlanan genelge doğrultusunda 16 Mart’tan bugüne dek kapalıydı.  

VİZYONDA HANGİ FİLMLER VAR 2020?

Cinemaximum, açılış haftasında vizyona girmesi planlanan filmler de belli oldu. Liste şöyle:

YENİ DÜZEN HAKKINDA…

BEYOĞLU SİNEMASI DA AÇILIYOR

Pandemi nedeniyle marttan beri kapalı olan Beyoğlu Sineması da ‘Şehre Dönüş’ başlıklı programıyla 7-8-9 Ağustos ve 14-15-16 Ağustos tarihleri arasında izleyiciyle buluşuyor.

Beyoğlu Sineması’nın listesinde ise şu filmler yer alıyor:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı