Magazin

Sinan Özen’in zor günleri! Yeni doğan bebeği 6 kez ameliyat oldu

Kızlarının bağırsak rahatsızlığı olduğunu duyuran Sinan Özen sosyal medyadan kızlarının hasta olduğunu duyurup sevenlerinden dua istedi. Yeni baba olan ünlü şarkıcının bebekleri iki ameliyat geçirdi.

KRİTİK SÜREÇ DEVAM EDİYOR

Sinan Özen yaptığı açıklamada “Canım kızımız Neva için ikinci basın açıklaması… Maalesef kritik süreç devam ediyor. Rabbimizden tek dileğimiz; Neva için dualarımızın kabul olması” derken sözlerine şöyle devam etti:”Sevgili dostlar, daha önce sizinle paylaşmış olduğum gibi; Allah’ın bize emaneti olan kızımız Neva, epey bir zamandan beri ciddi sağlık problemleri yaşamaktadır.

Sinan Özen'in zor günleri! Yeni doğan bebeği 6 kez ameliyat oldu

Öncelikle kızımızın sağlığını merak edip, bizden haber almak isteyen ve bununla birlikte dualarını eksik etmeyen siz değerli dostlarım, eşim ve tüm aile fertlerim adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu açıklamayı kızımızın sağlığıyla ilgili sizlerden gelen bilgi talebi üzerine yapıyorum. Kızımız Neva’ya 5 gün önce bir ameliyat daha yapıldı. Şu an bu ameliyatın umutla olumlu sonuçlar vermesini bekliyoruz. Dualarını bizlerden eksik etmeyen siz değerli dostlarımıza; ilginiz için teşekkür ediyoruz. Bu sıkıntılı günlerde bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz. Önümüzdeki günlerde inşallah daha güzel haberlerle buluşmak umuduyla… Hepinizi saygı ve sevgi ile kucaklıyorum.”

Sinan Özen'in zor günleri! Yeni doğan bebeği 6 kez ameliyat oldu
Sinan Özen'in zor günleri! Yeni doğan bebeği 6 kez ameliyat oldu

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu