Magazin

Seyfi Dursunoğlu son yolculuğuna uğurlanıyor!

Televizyonların sevilen yüzü, yaptığı şovlarla milyonların gönlünde taht kuran Seyfi Dursunoğlu, 17 Temmuz akşamı zatürre tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Acı haber ‘Huysuz Virjin’ in tüm hayranlarını ve yakın dostlarını yasa boğdu.

Seyfi Dursunoğlu verdiği bir röportajda  bedeninin öldükten sonra kadavra olarak kullanılmasını istediğini söylemişti.Fakat Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD), Dursunoğlu’nun cenazesinin bugün öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedileceğini duyurdu.

Seyfi Dursunoğlu son yolculuğuna uğurlanıyor!

ÇYDD’DEN CENAZE İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından “Türkan Saylan’ın Çocukları Sizi Unutmayacak” notu ile yapılan yazılı açıklamada :“Saygıdeğer sanatçımız, kıymetli bağışçımız Seyfi Dursunoğlu’nu (Huysuz Virjin) kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Atatürk sevgisini, eğitime verdiği önemi biliyoruz. ÇYDD olarak adını ve anısını yaşatacağız. Eğitim hayallerini gerçekleştirecek öğrencilerimizin gözlerindeki ışık ile huzur içinde uyusun. Ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz. Cenazesi 20 Temmuz 2020 tarihinde Zincirlikuyu Camii’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecektir.”

Seyfi Dursunoğlu son yolculuğuna uğurlanıyor!

ÜNLÜ İSİMLER KONUŞMAKTA ZORLANDI

Zincirlikuyu Camii’ndeki cenaze törenine katılan ünlü isimler gözyaşlarına boğuldu. Deniz Seki, ve Armağan Çağlayan’ın oldukça üzgün oldukları gözlendi. Cenaze töreninde sosyal mesafeyle ilgili anonslar yapıldı.

87 yaşında solunum yetmezliği rahatsızlığıyla hayatını kaybeden ünlü ismin  “Bedenimi kadavra olarak bağışladım” açıklaması akıllara gelmişti. Dursunoğlu’nun bu isteği, vasiyetinde yazılı olarak beyan edilmediği için yerine getirilemedi.

Seyfi Dursunoğlu son yolculuğuna uğurlanıyor!

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı