Gündem

Sen Çal Kapımı 2. bölüm fragmanı yayınlandı | Eda, Serkan’ın annesi ile karşı karşıya!

FOX ekranlarında yayın hayatına başlayan başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel’in yer aldığı Sen Çal Kapımı geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümüyle beğeni toplamıştı. Birbirinden nefret eden iki insanın nasıl bir araya geldiğini ve aralarındaki çekimi gözler önüne seren bu eğlenceli dizinin 1. bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı da merak edildi. Peki Sen Çal Kapımı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ne zaman yayınlanacak? Sen Çal Kapımı 2. bölüm ne zaman?

SEN ÇAL KAPIMI YENİ BÖLÜM FRAGMANI | 2. BÖLÜM FRAGMANI

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.
 

SEN ÇAL KAPIMI KONUSU NEDİR?

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat’la karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda’ya bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı