Ekonomi

Şekerbank’tan 3 ay ödemesiz dönemli “Ferahlatan Yaz Kredisi”

İSTANBUL (AA) – Şekerbank, tatil dönemi olan yaz aylarında bireysel müşterilerinin nakit ihtiyaçları için “Ferahlatan Yaz Kredisi” kampanyası başlattı.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Şekerbank, tatil hazırlığı içerisinde olan bireysel müşterilerinin artan nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yaza özel yeni bir kampanya hazırladı.

Şekerbank, “Ferahlatan Yaz Kredisi” kampanyası ile normalleşme sürecinde yaz tatillerini ertelemek istemeyen bireysel müşterilerinin ödemelerini öteliyor. Banka, 3 ay ödemesiz dönem imkanının yer aldığı kampanya kapsamında 60 aya varan vade seçenekleriyle birlikte yüzde 0,75’ten başlayan faiz oranları sunuyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, 17 Temmuz’a kadar Şekerbank şubelerine başvuru yapabilecek.

– “Tatil planları ertelenmesin diye ödemeleri sonbahara öteledik”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, şunları kaydetti:

“Küresel düzeyde devam eden pandemi nedeniyle olağanüstü bir dönem yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Yaz aylarının gelmesiyle beraber normalleşme döneminde tatil yaparak dinlenme ihtiyacının arttığı günlerdeyiz. Müşterilerimizin tatil planlarını ertelemeden nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılamaları için ödemelerin sonbahara ötelenebileceği bir kampanya hazırladık. Böylece yaz aylarında ekonomik aktivitenin hız kesmeden devam etmesine de katkı sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Her dönem ve koşulda olduğu gibi müşterilerimizi ve ihtiyaç sahiplerini desteklemeyi sürdüreceğiz.”

Kaynak: AA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı