Gündem

Sefirin Kızı ne zaman başlayacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin kızı Corona virüs sebebiyle çekimlerine ara vermişti. Normalleşme sürecinin başladığı dönemde takipçilerinin merakla araştırdığı Sefirin Kızı ne zaman başlayacak? sorusunun cevabı sosyal medyadan cevabını buldu. Müjdeli haberi “Özlem bitiyor!” mesajıyla duyuran set ekibi çekimlere tekrar start verdi. Peki Sefirin Kızı ne zaman başlayacak? Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Yeni bölüm bu akşam var mı? İşte merak ettiğiniz tüm soruların cevabı..

5df763265542801f0cb51f0b-1.jpg

SEFİRİN KIZI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yayınlandığı günden itibaren büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Sefirin Kızı yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Şimdiye kadar 15 bölümü yayınlanan dizi Corona virüs sebebiyle çekimlerine ara vermişti.

Sefirin Kızı, 15 Haziran Pazartesi saat 20.00’de Star Tv ekranlarında aynı gün ve saatinde tekrardan ekranlara gelecek.

sefirin-kizi-nerelerde-cekiliyor-iste-sefirin-kizi-dizisi-oyunculari-ve-konusu-2-1.jpg

SEFİRİN KIZI FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Sefirin Kızı dizisinin henüz yeni bölüm fragmanı ekranlara gelmedi. 

5e25573d55427f1dfc286707.jpg

SEFİRİN KIZI KONUSU VE OYUNCULARI

Sefirin Kızı dizisinin başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu yer alıyor. Nare ile Sancar’ın destansı aşkı anlatılıyor. Dizinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak, senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ile Sedef Nehir Erdem üstleniyor. İşte Sefirin Kızı dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu…

5dfa4e247152d82700babf44.jpg

SEFİRİN KIZI DİZİSİNİN KONUSU

Sefirin Kızı dizisinin konusu şöyle: “Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır. Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

5deaa4120f25440cd02a0b47.jpg

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür. Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.”

371748.jpg

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Gediz Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın’a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.

Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare’ye ve Melek’e nasıl verecektir?

Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye’nin de onun için kabus gibi planları vardır.

Nare Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı