Magazin

Şarkıcı Ricky Martin, Demet Özdemir’i İnstagram’dan takibe aldı

Erkenci Kuş dizisi ile ününe ün katan ve son olarak  No 309 isimli yaz dizisiyle çoğu ülkede üne kavuşan oyuncu Demet Özdemir, İnstagram paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. 10.5 milyon takipçi sayısı ile dikkat çeken Özdemir’i ünlü şarkıcı Ricky Martin takip etmeye başladı. Akabinde de Özdemir, Martin’i takip etmeye başladı. 

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde rol alan Özdemir’in ismi son günlerde birçok ünlü isimle aşk iddialarında geçiyor.

AŞK İDDİALARIYLA İLGİLİ SERT KONUŞMUŞTU

Demet Özdemir, , Kerem Bürsin gibi bir çok isimle adı aşk dedikodularına karıştı. Son olarak aynı dizide rol aldığı Can Yamanla birlikteliğini sonlandıran Özdemir dün Murat Bozla bir mekanda eğlenirken görüntülendi. Samimi görüntülerin olduğu karelerin sosyal medyada yayılmasının ardından rahatsız olan başarılı oyuncu sessizliğini bozdu. İnstagram hesabı üzerinden uzun bir açıklama yapan Özdemir özellikle hakkında haberler yapan muhabirlere öfke kustu.

Özdemir paylaşımında muhabirlere seslenerek, ”Sorularınızı her zaman güler yüzle, sevgiyle cevapladım, işinizi yapıyordunuz. Aynı şekilde sizler de aynı saygıyla yaklaştınız yüz yüze her geldiğimizde. Arta kalan zamanda da sizlerden tek ricam; emin olmadan araştırmadan hakkımda haber yapmamanızdır. Çok bir şey istediğimi düşünmüyorum. Anlayışınızı bekliyorum.” dedi.

Demet Özdemir, hakkında çıkan haberlere öfke kustu: Size göre 3 günde bir sevgili değiştirip...

”Hayatımda kimse yok’‘ diyen Demet Özdemir “Uzun zamandır biter, zamanla durulur diye düşünüp sustuğum hakkımda çıkan asılsız haberlerle ilgili sizi biraz meşgul edeceğim…Her defasında şaşkınlıkla okuduğum bazen üzüldüğüm bazen çok güldüğüm haberlerin son bulması adına sizinle bu duygumu paylaşmak zorunda hissediyorum. Benim de herkes gibi herkes kadar, sohbet ettiğim, dost olduğum erkek arkadaşlarım, onlar dışında da karşılaştığımda merhabalaştığım tanıdıklarım var …

Demet Özdemir, hakkında çıkan haberlere öfke kustu: Size göre 3 günde bir sevgili değiştirip...

”DOSTUM OLAN İNSANLARLA SEVGİLİ OLARAK ANILMAKTAN ÇOK YORULUYORUM”

Size göre 3 günde bir sevgili değiştirip, başkalarıyla berabermişim gibi görünsem de uzun zamandır bir ilişkim yok. Yoğun bir tempoda çalışıyor, ara verdiğimde tatil yapıp, arkadaşlarımla vakit geçirip, herkes kadar hakkım olan hayatımı yaşamaya gayret ediyorum… Ve artık tanımadığım, sadece merhabam olan ya da dostum olan insanlarla sevgili olarak anılmaktan çok yoruluyorum. Sorularınızı her zaman güler yüzle, sevgiyle cevapladım, işinizi yapıyordunuz. Aynı şekilde sizler de aynı saygıyla yaklaştınız yüz yüze her geldiğimizde. Arta kalan zamanda da sizlerden tek ricam; emin olmadan araştırmadan hakkımda haber yapmamanızdır. Çok bir şey istediğimi düşünmüyorum. Anlayışınızı bekliyorum.” ifadelerini kullandı. 

demetozdemir.jpg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı