Gündem

Sarıyer’de korkutan yangın! Ahşap binalar son anda kurtarıldı

İstanbul ‘de bulunan binanın çatısında Tadilat yapıldığı sırada yangın çıktı. Alev alev yanan bina için ihbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülen yangın ile ilgili incelemeler sürüyor.

Yangına müdahale eden bir itfaiye eri dumandan etkilendi. İtfaiye erine ilk müdahale olay yerindeki ambulansta yapıldı

Sarıyer'de korkutan yangın!

Yangın, saat 14.30 sıralarında, Yeni Mahalle Karakütük Caddesi’nde bulunan bir yalının çatı katında çıktı. Tadilat yapıldığı sırada çıktığı iddia edilen yangının bildirilmesi üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sarıyer'de korkutan yangın!

“İŞÇİLER ÇALIŞIRKEN ÇIKMIŞ YANGIN”

Yalının sahibi Hüseyin Menekşe, yakınlarının haber vermesiyle yangından haberi olduğunu belirterek, “Yukarıda işçiler çalışıyordu o sırada çıkmış yangın. Aile apartmanı burası. Tadilattan çıkmış yangın” dedi.

Sarıyer'de korkutan yangın!

”RÜZGARIN OLMAMASI BİR ŞANSTI”

Çevredeki görgü tanıklarından Burhanettin Turan, “Tadilatla ilgili bir sorun yaşandı herhalde. Kaynaktan sıçrama olmuş olabilir. Yangın büyüyünce biz de itfaiyeye haber verdik. Çok hızlı geldiler. Rüzgarın olmaması bir şanstı. Yandaki binaların hepsi ahşap. Onlar da son anda kurtarıldı. İçeridekileri boşalttık. Yaşlı bir amca vardı içeride. Ev sahibi evde değildi, haber verdik onlar geldi sonradan” dedi.

Sarıyer'de korkutan yangın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı