Gündem

Özer Arkun kimdir? Aslen nereli? Özer Arkun’un sevgilisi kim?

Magazin gündeminde bir şiddet haberi daha bomba etkisi yarattı. Rubato Grubu solisti olan Özer Arkun evlenmek üzere olduğu sevgilisine şiddet uyguladı.  B. Y.’ye savcılığa şikayet dilekçesinde bir de video paylaştı. Peki Özer Arkun kimdir? Aslen nereli? Özer Arkun’un sevgilisi kim?

650x344-sevgilisine-siddet-uyguladigi-iddia-edilen-rubatonun-solisti-ozer-arkun-kimdir-ozer-arkun-kac-yasinda-1594276558453.jpg

ÖZER ARKUN KİMDİR?

Özer Arkun 1973 yılında İstanbul ‘da dünyaya geldi.  Henüz 8 yaşında iken keman çalmaya başladı. 11 yaşına geldiğinde ise konservatuvarda viyolonsel ile tanıştı, ilerleyen yıllarda ise saz konusunda ustalaştı. İTÜ Devlet Konservatuarı Çalgı Eğitim Bölümü mezun olan Özer Arkun, 2010 yılında ilk solo albümü Cello & Me ile başlayan albüm serüvenini Rubato isimli grubu ile devam ettirmektedir.

Rubato grubu sanatçılarından. Solo vokal ve çelloda Özer Arkun, ud, cümbüş, gitar ve solo vokalde Fatih Ahıskalı, klarnet ve soprano saksafonda Göksun Çavdar ve bas gitarda Eralp Görgün’ün yer aldığı grup birlikte yıllarca Sezen Aksu’yla çalıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı