Spor

Oğulcan Çağlayan’dan flaş hamle!

Sezon sonunda Çaykur Rizespor ile olan sözleşmesi bitecek olan Oğulcan Çağlayan’ın bedelsiz olarak ‘a transfer olması bekleniyordu fakat Çaykur Rizespor’dan flaş bir hamle gelmişti. Çaykur Rizespor, Oğulcan Çağlayan’ın sözleşmesini tek taraflı opsiyonu kullanarak 1 yıl uzattığını açıklamıştı.

Oğulcan Çağlayan’ın adı transferde Galatasaray ve ile anılıyordu.

SÖZLEŞMESİNİ FESHETTİ

Çaykur Rizespor’da forma giyen Oğulcan Çağlayan, takımı ile olan sözleşmesini feshetti.

Çaykur Rizespor, geçtiğimiz günlerde Oğulcan Çağlayan’ın sözleşmesindeki opsiyonunu kullanarak kontratını 2021 yazına kadar uzatmıştı.

OĞULCAN ÇAĞLAYAN, ‘YE BAŞVURDU

Kulübü ile sözleşme uzatmak istemeyen Oğulcan Çağlayan, kontratının haksız şekilde uzatıldığını belirterek TFF’ye başvurdu ve Rizespor ile yollarını ayırdı.

“TEK İSTEDİĞİM GALATASARAY’DA OYMAK”

Oğulcan Çağlayan’ın, “Tek isteğim Galatasaray’da oynamak. Bu nedenle başka tekliflerle ilgilenmiyorum” ifadelerini kullandığı iddia edilmişti.

ÇAYKUR RİZESPOR’DAN KARŞI HAMLE

Oğulcan Çağlayan’ın Çaykur Rizespor ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak bitirmesi sonrası Çaykur Rizespor’dan karşı hamle geldi. Başkan Hasan Kartal, konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Oğulcan Çağlayan sözleşmesini tek taraflı feshetti. Konuyla ilgili Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na başvuracağız.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı