Magazin

O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel bölümü fragman yayınlandı! Ünlü isimlerden müzik şöleni!

Her yıl olduğu gibi bu yılda seyircisini ekran başına kilitlemeye hazırlanan O Ses yılbaşı özel bölümünün fragmanı yayınlandı. Birbirinden eğlenceli isimlerin yer aldığı O Ses Türkiye’de bu akşam yer yerinden oynayacak!

O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümü fragman yayınlandı! Ünlü isimlerden müzik şöleni!

Heyecanla beklenen O Ses Türkiye yılbaşı özel programı bu akşam TV8 ekranlarında olacak. Hadise, , Beyazıt Öztürk ve ‘un jüri koltuğunda yer aldığı O Ses Türkiye Yılbaşı özel programını sunacak.

O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümü fragman yayınlandı! Ünlü isimlerden müzik şöleni!

O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL FRAGMANI

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık Perşembe akşamı izleyicilerle buluşacak.

O Ses Yılbaşı özel bölümünün yayınlanacağı müjdesinin ardından programda sahne alacak isimlerde belli oldu. 

Kerem Bursin, Hande Erçel, Ezgi Mola, Cemal Can Canseven, , Mert Fırat, Serhat Kılıç, Enis Arıkan, Kaya, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Özge Özder, Sinan Güleryüz, Miray Daner, Ayça Ayşin Turan, Nazlı Çelik, Burcu Özberk, Saadet Özsırkıntı, Mustafa Mert Koç ve Hakan Çalhanoğlu sahneye çıkarak performans sergileyecek.

İşte O Ses Türkiye’nin yeni bölümünden en özel kareler…

O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümü fragman yayınlandı! Ünlü isimlerden müzik şöleni!O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümü fragman yayınlandı! Ünlü isimlerden müzik şöleni!O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümü fragman yayınlandı! Ünlü isimlerden müzik şöleni!O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümü fragman yayınlandı! Ünlü isimlerden müzik şöleni!O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel bölümü fragman yayınlandı! Ünlü isimlerden müzik şöleni!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı