Magazin

Murat Yıldırım baba oluyor! Ünlü oyuncuya müjdeli haber!

Yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım’dan sevenlerini mutlu edecek bir haber geldi. Ünlü oyuncu iddialara göre baba olmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yaptığı yardımlarla da adından sürekli söz ettiren ünlü oyuncu mutlu haberin henüz duyulmasını istemiyor.

Murat Yıldırım baba oluyor! Ünlü oyuncuya müjdeli haber!

Ünlü oyuncu, 2016 yılında hayatını Faslı oyuncu Iman Elbani ile birleştirmişti. Mutlu evliliklerini bir bebekle taçlandırmak isteyen çift, mutlu haberi geçtiğimiz günlerde almış.

Murat Yıldırım baba oluyor! Ünlü oyuncuya müjdeli haber!

Nazar korkusuyla henüz sadece sevenleri ile mutlu haberi paylaşan Murat Yıldırım’ın eşi Iman Elbani’nin 2 aylık hamile olduğu iddia ediliyor. 

GEÇEN YIL BİR BEBEK KAYBETMİŞLERDİ

Murat Yıldırım ve İmane Elbani geçtiğimiz yıl bir bebekleri olacağını öğrenmiş Ama ikilinin sevinci uzun sürmemişti. Çiftin 3 aylık bebeklerinin kalbinin durduğu öğrenilmişti.

Murat Yıldırım baba oluyor! Ünlü oyuncuya müjdeli haber!

MURAT YILDIRIM KİMDİR?

Murat Yıldırım 1979 yılında Konya’da dünyaya geldi. Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nünden sekizinci senesinde mezun oldu. Tiyatro ve müziğe oldukça ilgili olan Murat Yıldırım okuduğu üniversitenin tiyatro bölümüne katılmış ve 3 yıl amatör oyunculuk yapmıştır. Televizyonla ilk tanışması ise 2003 senesinde Ölümsüz aşk dizisi ile oldu.

Fakat dizi yalnızca 11 bölüm sürdü. 2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisinde “Mesut” karakterini canlandıran Yıldırım, oyunculuğa Büyük Yalan dizisi ile devam etti. 2006 yılında ilk uzun soluklu çalışması olan Fırtına dizisinde başrol oynayarak ün kazandı. Aynı yıl sinemada Portakal ödülüne aday olan Araf filmi ile ilk kez başrol oynadı.

Başrolünü paylaştığı Tuba Büyüküstün ile Asi dizisinde “Demir” karakteri ile ününü perçinledi. Demir, 25 sene sonra, varlıklı biri olarak Antakya’ya geri dönen ve buradan toprak alan bir gençtir. Demir ve Asi arasında geçen gurur yüklü aşk ise dizinin konusunu oluşturmaktadır. 2009 yılında ise Asi dizisi sona erdikten sonra TMC yapım şirketi ile Aşk ve adlı dizi için anlaşma imzalayan Yıldırım, dizide başrolü oynadı.

2012’de Tims Productions’ın yapımcılığını üstlendiği Show TV’de yayınlanan Suskunlar’da Ecevit karakterini canlandırdı. Dizide çocuk yaşta başlarından geçen bir kaza sonucunda girdikleri çocuk hapishanesinde yaşadıkları kötü olayların ardından suskun kalmayı seçen dört çocuğun büyüdükten ve ayrı yollarda ilerledikten sonra bir gün intikam almak için bir araya gelmeleri anlatılır.

RAMO KARAKTERİ

Kanla değil sevgiyle bağlanan sımsıcak bir ailenin gözü kara lideri. Zeki, iş bitirici, kendine has yöntemleri olan biri.

Düşmanlarına karşı acımasız, sevdiklerine ve mazlum insanlara karşı merhametli, fedakar bir adam. Geçmişi bir zırh gibi kuşanan Ramo’nun, ailesi için yapamayacağı şey yoktur. Fakat sevdiklerini korumak için aldığı kararlar hem kendini hem de ailesini büyük bir savaşa sürükleyecektir. Bu sırada aşka da sürüklenecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı