Gündem

MasterChef 13 Ağustos kazananı kim oldu? Finale kim kaldı?

Ekranların sevilen yarışması MasterChef’te bu akşam yine heyecanlı anlar yaşandı. Yarışmacılardan vişneli köfte yapmaları istendi. Yarışmacılar finale kalabilmek için uzun uğraşlar verdi. Bakalın bu akşam MasterChef’te neler oldu? Tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

MasterChef 13 Ağustos kazananı kim oldu? Finale kim kaldı?

MASTERCHEF TÜRKİYE 13 AĞUSTOS KAZANANI KİM OLDU?

MasterChef ‘de bu akşama ‘vişneli köfte’ damgasını vurdu. Yarışmacılar en iyi köfteyi yapabilmek için mücadele etti. Şeflerin seçimiyle 2. tura kalacak olan 6 yarışmacı belli oldu. 2. etapta yarışmaya hak kazanan yarışmacılar; Arem, Ebru, Kayhan, Güşah, Büşra ve Celal oldu.

Yemeklerini yapan ve şeflerin beğenisine sunan yarışmacılardan kriterlere uygun olan 6 sı seçilerek final turuna getirildi. Final turunda verilen malzemesiyle yaratıcılık yemeği yapılması istendi ve bu yemeklerin de tadılmasının ardından Mehmet, Danilo ve Somer şefler günün kazananını açıkladı. Yarışmanın ana kadrosuna katılan 12. yarışmacı ERAY oldu.

MasterChef 13 Ağustos kazananı kim oldu? Finale kim kaldı?

YARIŞMADA DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

MasterChef’te bu akşam yayınlanan bölümde duygusal anlar da yaşandı.  Kısa sürede sevilen yarışmacılardan biri olan Dilara, MasterChef’ten ayrılmak istediğini açıkladı. Stüdyodaki herkesi şaşkına çeviren bu kararın ardından Dilara, yarışmadan ayrıldı. 

Henüz 19 yaşında olan Dilara, yarışmadaki temponun kendisine zor geldiğini, ayak uyduramadığını belirterek; “Burası kurtlar sofrası,duygusal olarak kaldıramıyorum biraz daha kendimi geliştirip öyle gelmek isterim” şeklinde açıklamalarda bulundu. 

MasterChef 13 Ağustos kazananı kim oldu? Finale kim kaldı?

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı