Gündem

Kuruluş Osman 25.bölüm fragmanı | Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv’nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un devam niteliğinde çekilen Kuruluş Osman’ın 10 Haziran Çarşamba günü izleyiciyle buluşacak olan yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. İşte Kuruluş Osman 25. bölüm fragmanı.. 

kurulus-osman-19bolum-fragmani-olumun-esiginden-son-anda-kurtulmayi-basaracak-mi-1587625723-1579.webp

 KURULUŞ OSMAN 25. BÖLÜM FRAGMANI

“Türk’ün mezar taşının olduğu yer bizim vatanımızdır!”

Düğün toyuna Sofia tarafından kurulan tuzaktan kurtulan Osman Bey, gazaya tüm gücüyle devam ederken, bir süredir mecburi ittifak yaptığı Balgay’la nihayet kozlarını paylaşıyor. Balgay’ın, Kongar üzerinden kendilerine kurduğu tuzakla karşıya kalan Osman Bey ve Alpleri, Balgay’a karşı harekete geçiyor. Hazan Hatun’un gelişi obada dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey, Balgay’ın uç bölgesindeki hakimiyetini bitirebilecek mi? Geyhatu ve Moğollar, sancak beylerinin öldürülmesine nasıl tepki verecek? Hazal Hatun’u gelişiyle Kayı Obası’nda dengeler nasıl değişecek?

2611075-810x458.jpg

 

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM İZLE

 

Kuruluş Osman 24.Bölüm

 

Kayı Obası’nda yeni bir dönem!

Osman Bey, Bala Hatun’la nikahının ardından düğün hazırlıkları yaparken, Kayı Obası’nda sürpriz gelişmeler yaşanacak. Alişar tehlikesini ortadan kaldırıp Dündar’ın gerçekleri öğrenmesini sağlayan Osman Bey; bu bölümde Kayı Obası’nda yeni bir tehlikeyle karşı karşıya kalırken, uç bölgesindeki Moğol baskısını kırmak için mücadeleye girişecek. Osman Bey, Moğollara karşı mücadeleyi nasıl örgütleyecek? Osman Bey, Türkmen obalarından beklediği desteği alabilecek mi? Geyhatu ve Moğollar, sancak beylerinin öldürülmesine nasıl tepki verecek? Dündar tarafından Alişar’la evlendirilen Aygül’ün akıbeti ne olacak?

kurulus-osman-daki-ertugrul-gazi-karakterini-13288758-9472-o.jpg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı