Gündem

Kılıbık filmi oyuncuları kim? Kılıbık filmi konusu nedir?

Kemal Sunal ve Nevra Serezli’nin başrolünde olduğu Kılıbık filmi bu akşam Kanal D’de yayınlanacak. İşte Kılıbık filminin oyuncuları ve konusu.

KILIBIK FİLMİ KONUSU

Kamil’in hayatı evi ve eşinden ibarettir. İşinden evine, evinden işine gidip geldiği rutin hayatında, karısı ne derse onu harfiyen yerine getirmektedir. Geçimini zor sağlayan Kamil, ev kirasını ödeyemez hale gelince kapının önüne konulmakla tehdit edilir. Ev sahibi Müslüm, Kamil’i evden çıkarmak için uğraşsa da bir türlü bunu başaramaz. Sadece karısı tarafından değil, çevresindeki insanlar tarafından da hor görülen Kamil’in hayatı, bir yanlış anlaşılma sonucu bambaşka bir hal alır.

 

Kamil, yanlışlık sonucu Karabela isminde bir katil olarak tanınmaya başlar. Bu durumun duyulmasıyla da insanların Kamil’e artık başka bir gözle bakmasına neden olur. Karısı dahil mahalledekiler tarafından saygıyla karşılanan Kamil’in bu şaşalı dönemi uzun sürmez. İnsanların Kamil’e nasıl davrandığını gördükten sonra Karabela’nın ortaya çıkması, Kamil’in eski günlerine dönmesine neden olur. Ancak bir gün oğlunun dayak yediğini öğrenen Kamil, bunun bedelini ödetmek için harekete geçtiğinde yeniden kahraman ilan edilir.

KILIBIK FİLMİ OYUNCULARI

Kemal Sunal’ın eşsiz oyunculuğu ile yine komedi dolu bir film. Oyuncuyla Nevra Serezli eşlik ediyor. Evden işe bir hayat süren Kamil, ansızın kahraman ilan edilir ve işler bu noktadan sonra karışır. İşte, Kılıbık filminin başarılı oyuncu kadrosu:Kemal Sunal, Nevra Serezli, , Sümer Tilmaç, Hüseyin Kutman, Yadigar Ejder, Reha Yurdakul, Gökhan Mete, İbrahim Kurt, Giray Alpan, Muzaffer Cıvan, Teoman Aksoy, İhsan Gedik, Osman Han, Cevdet Arıkan, Nevzat Açıkgöz, Zafer Ergin, Ünal Gürel, Erdal Özyağcılar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı