Gündem

Kendi köpeği tarafından saldırıya uğradı!

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde beslenmesi yasak olan Dogo Argentino cinsi 4 köpeği sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen dışarı çıkartıp gezdiren genç, azılı köpeklerden birisi tarafından saldırıya uğradı. O korku dolu anlar kameraya böyle yansıdı.

4 köpekten birisi, bir anda saldırganlaşıp güçlü çenesi ile ısırdığı arkadaşlardan birisinin ayağını uzun süre bırakmadı. Yerde sürüklenen genç kişiyi, mahalleli güçlükle kurtarırken, görüntüler izleyenlerin içini ürpertti.

GÜÇLÜ ÇENESİ BİR TÜRLÜ AÇILMADI

Kağıthane’de gerçekleşen olay, sokağa çıkma yasağının sürdüğü ‘nın 3. günü yaşandı. Genç yaşlardaki 4 kişinin, Kağıthane ilçesi Merkez Mahallesi Alibey Caddesi’nden gezdirdikleri Dogo Argentino cinsi köpekler bir anda saldırganlaştı. Köpeklerden birisi, arkadaş oldukları belirtilen kişilerden birisinin ayağını ısırdı. Arkadaşlarının uğraşlarına rağmen köpeğin güçlü çenesi bir türlü açılmadı.

Kendi köpeği tarafından saldırıya uğradı!

GENCİN AYAĞINI AZILI DİŞLERDEN ZAR ZOR KURTARILDI

Yere düşen genç kişinin acı içindeki haykırışlarını duyan mahalle sakinleri yardıma koştu. Evinden çıkan bir vatandaş, çevredekilerin de yardımıyla genç kişinin yaralanan ayağını köpeğin dişlerinden kurtarmayı başardı.

Kendi köpeği tarafından saldırıya uğradı!

MAHALLE SAKİNLERİ TEPKİ GÖSTERDİ

Yaralanan kişi daha sonra arkadaşlarıyla birlikte gözden kayboldu. Mahalle sakinleri ise bir yandan olayın şokunu yaşarken, diğer yandan da bu köpeklerin çocuklara da saldırabileceklerini söyleyerek tepki gösterdiler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu