Gündem

Kayseri Aslanı filmi konusu nedir? Kayseri Aslanı oyuncuları kimler?

Kayseri Aslanı filmi konusu nedir? Kayseri Aslanı oyuncuları kimler? soruları arama motorlarında araştırılan konular arasında yer aldı. Bizde sizler için tüm merak edilenleri araştırdık. İşte tüm merak edilenler…

KAYSERİ ASLANI FİLMİ KONUSU NEDİR?

Ersin, Kayseri’nin ünlü pastırmacısının oğludur. Altılı ganyandan kazandığı bir miktar para ile eniştesini de ikna eder kumar oynar. Fakat işler düşlediği gibi gitmez. Büyük bir borç ile sonlanan gecede Ersin babasının dükkanı üzerine senet imzalamak zorunda kalır.

Kayseri Aslanı filmi konusu nedir? Kayseri Aslanı oyuncuları kimler?

1 ay içinde borcunu ödemek zorundadır ve bunun için de bir plan yapar.Geliştirdiği proje ile ‘den ucuz mal getirip esnaflara daha çok para kazandırmak vaadi ile topladığı paralarla Çin’e gider.

Bu arada çocukluktan beri sevdiği kız Zehra da bu süreçte nişanı atmıştır. Çin’de kaldığı otelde yeraltı dünyasının önemli isimlerinden Chong’un kızının düğünü vardır. Ancak kız bu evliliği istememektedir ve Ersin’i de ikna ederek gece kaçıp birlikte Kayseri’ye gelirler ve ortalık iyiden iyiye karışır. Çinli mafya da Kayseri’ye gelmiştir.

KAYSERİ ASLANI FİLMİ OYUNCULARI

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu