Gündem

Kadir Gecesi mesajları ve sözleri… Kadir Gecesi ile ilgili güzel sözler

Kadir Gecesi sözleri bu yıl da İslam alemi için mübarek sayılan günü kutlamak isteyen kişiler tarafından paylaşılmaya devam ediyor. Geceyi ibadet edecek geçirecek olan kişiler öncesinde ya da sonrasında Kadir Gecesi mesajı paylaşımlarını yapacak. İşte herkesin dilediği ortamda paylaşabileceği o mesajlara bazı örnekler…

KADİR GECESİ MESAJLARI VE SÖZLERİ

Allah’ım! Tüm İslam aleminin çocuklarına ilim, irfan, sıhhat, doğruluk, güzel ahlak, iffet, sadakat, başarı ve cennet nasip eyle. (Amin) Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Ya Rabbi! Hayatımızı Kur’an ve Sünnet çizgisinde Hak dostluğu, takva, azimet ve ihsan şuuru çerçevesinde yaşat. (Amin) Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

RESİMLİ KADİR GECESİ MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Allah’ım! Gecemizi bin aydan hayırlı kıldığın gibi; Ömrümüzüde bin ömürden hayırlı kıl. Bizi salihler zümresiyle haşreyle. (Amin) Kadir Geceniz Hayırlı Olsun!

Kadir gecesinin sabahında, hepimizin günahlardan temizlenmiş, Allah’ın rahmetine mazhar olmuş kullardan olmamız duasıyla

Ömrümüzün bir muhasebesini yapabilmek ve hayatımızı ‘helal ve haram’ sınırlarını gözeterek bir istikamet çizebilme ümidiyle, Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

Haber Merkezi

Milenyum çağında, eve internet girdiğinden beri araştırıyorum. Yeni konular öğreniyorum.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı