Magazin

Johnny Depp ile Amber Heard’ın iftira davası başladı!

Hollywood’un en olaylı boşanmalarından olan Jonny Depp ile Amber Heard’ın iftira davasının ilk oturumu dün başladı.

isd-ynuzbeq-1q2s9u8olq.jpg

Eski çiftin avukatları Depp ile Heard’ün aynı anda mahkeme binasına ulaşmaması için gerekli önlemleri aldı. Yüksek Mahkeme binasına ilk ulaşan Amber Heard oldu.

n-64ljeiv0m9ipisdbg78g.jpg

Siyah bir elbise giyen Heard, corona virüsten korunmak için maske yerine de kırmızı üstüne beyaz puantiyeli bir bandana kullandı.

hvv9bap-ecdpkmfpu0e2q.jpg

Heard’ün yanında kız kardeşi Whitney (solda) ile avukatı Jennifer Robinson da vardı. Üç kadın kendilerini görüntüleyen basın mensuplarının önünden el ele tutuşarak geçti.

xxx.jpg

Eski eşi Heard’e şiddet uyguladığı iddia edilen Johnny Depp de daha sonra avukatıyla birlikte binaya ulaştı.
Hem Depp’in hem de Heard’ün avukatları kendi alanlarında isim yapmış kişiler. Johnny Depp’in avukatı David Sherborne, aralarında Meghan Markle’ın da bulunduğu ünlülerden oluşan bir müvekkil geçmişine sahip.

o.webp
İtibar meselesi olarak gördüğü dava şimdiden Depp’e 1.2 milyon dolara mal oldu. Depp, dava boyunca mahkemeye sunduğu ses kayıtları ve görüntüleri ile kendisinin şiddet gördüğünü ve çıkan haberler yüzünden bazı filmlerindeki rollerini kaybettiğini kanıtlamaya çalışacak. Depp’in avukatları, evlilik süresince Heard’ün kendisini Elon Musk, James Franco ile kendi evlerinde aldattığını iddia eden belgeler de sundu.

bpzmtuf-leshfgzjbbiz2q.jpg

Deep’in ifadesinden satır başları:

-Zor bir ailede büyüdüm. 14 yaşından itibaren kullandım.

-Ben (Heard’ün) beni gösterdiği gibi canavar değilim. Hiçbir kadını istismar etmedim. Bu konuda şüphe bırakmak istemiyorum.

-Evliliğimi kurtarmak için çabaladım ama Heard yatağımıza ‘pisleyince’ boşanmaya karar verdim.

tbl5br4zskkiyuktw9wkyq.jpg
-2015’te özel jetimde Heard’ün şiddetinden kaçmak için kendimi tuvalete kilitledim.

-Heard, korumama “Bu yaşlı şişkoyla neden evlendiğimi bilmiyorum” demişti.

-3 hafta sürecek davada Depp’e eski sevgilileri Vanessa Paradis ve Winona Ryder da uzlaşmacı biri olduğuna dair şahitlik edecek.

NELER YAŞANMIŞTI?

Depp ile Heard’ın 2015 yılında başlayan evlilikleri, 2017 yılında şiddet haberlerinin ardından olaylı şekilde bitmişti. Heard, evliliklerinde sürekli olarak şiddet gördüğünü ifade etti çift, 7 milyon tazminat karşılığında boşanma anlaşmasına vardı. Daha sonra Depp asıl şiddete uğrayanın kendisi olduğunu söyleyerek 50 milyon dolar tazminat talebiyle karalama davası açtı. 

Johnny Depp ve Amber Heard arasında devam eden davanın tanıklarından biri, Heard’ün saldırı sonucu oluştuğunu iddia ettiği morluklarının Depp yurtdışındayken gerçekleştiğini söyledi. Depp’in avukatları iddiaların ünlü oyuncunun ismini temize çıkaracağını düşünüyor.

İkilinin kavgasında 911 acil arama kaydı ortaya çıktı. Ancak kayıtlar Depp’in, Heard’ın kendisine votka şişesi fırlattığını, bunun sonucunda parmağını kestiğini iddialarını yalanlandı.  Depp’in yanlış beyanda bulunduğu, şahsi doktoru David Kipper’e attığı iki mesajda parmağını kendisinin kestiğini söylediği ortaya çıktı. 

İki ünlü oyuncunun da hayranları, karşı tarafın yeni filmlerde rol almasını engellemek için imza kampanyaları düzenliyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı