Gündem

İstanbul’daki sığınmaevinden Bingöl’e getirdiği eşini katletti!

‘de her gün neredeyse bir kadın öldürülüyor. Bunlarda sonuncusu Bingöl’ün Karlıova ilçesinde yaşandı. Eşi Osman T. ile sorunlar yaşayan 2 çocuk annesi Zeynep T. Kalıova’dan İstanbul’a yerleşti. Burada ilçesinde bulunan Polis Karakolu’na başvuran Zeynep T., talebi üzerine sığınmaevine yerleştirildi.

İKNA EDİP BÖNGÖL’E GERİ GÖTÜRDÜ

2 ay sığınmaevinde kalan Zeynep T.’nin izini bulan Osman T. peşinden İstanbul’a gitti. Eşini ziyaret eden Osman T., Zeynep T.’yi evine dönmesi için ikna etti. İkili birlikte 1 hafta önce Karlıova’ya döndü ancak dün gece yeniden aralarında tartışma çıktı.

İstanbul'daki sığınmaevinden Bingöl'e getirdiği eşini katletti!

ARALARINDA YENİDEN KAVGA ÇIKTI

İkili arasında Turgut Özal Mahallesi’ndeki sanayi sitesi yakınlarında henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Öfkelenen Osman T., eşini sokak ortasında acımadan silahla vurarak öldürdü.

İstanbul'daki sığınmaevinden Bingöl'e getirdiği eşini katletti!

EŞİNİ ÖLDÜRÜP, KAÇTI

Çevredekiler hemen sağlık ekiplerine ihbarda bulundu, Zeynep T. için çok geç oldu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri talihsiz kadının cansız bedeniyle karşılaştı. Olayın ardından kaçan Osman T., polis ekipleri tarafından kısa sürede kıs kıvrak yakalanıp, gözaltına alındı. 2 çocuğu geride yetim bırakan Zeynep T’nin cansız bedeni ise otopsi için hastane morguna kaldırıldı. Eşini acımasızca katleden Osman T.’nin de Karlıova İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde sorgusunun devam ettiği öğrenildi.

İstanbul'daki sığınmaevinden Bingöl'e getirdiği eşini katletti!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı