Magazin

İrem Derici: Ben umumi tuvalet değilim! Kimsenin ağzıma s…masına izin vermem

Yaşadığı zor dönemleri Armağan Çağlayan’ın programında anlatan İrem Derici “Ben umumi tuvalet değilim. Gelenin geçenin ağzıma s…masına izin vermem. Kimseye öyle bir hak tanımıyorum” diyerek çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

“KAFA GÖĞÜSTEN İBARETİM İĞRENÇ…”

İrem Derici, “Sadece brokoli yiyordum” diyerek şunları söyledi: “Benim hep daha iyi oynama mecburiyetim var gibi sanıyordum. Uyumuyordum bile… Sürekli zayıflamak istiyordum. İstediğim her şeyi giymenin anahtarı gibiydi… Şu ruh hastalığını hatırlıyorum. Bir gün hesap yapıyoruz ama kalori hesaplıyoruz. Kaşe filan değil. Bilmiyorum çok güzel zannediyordum kendimi, iğrenç… Bir de göğüslerimi yaptırmışım o dönem… Kafa ve göğüsten ibaret çirkin…” ifadelerini kullandı.

İrem Derici: Ben umumi tuvalet değilim! Kimsenin ağzıma s...masına izin vermemİrem Derici: Ben umumi tuvalet değilim! Kimsenin ağzıma s...masına izin vermem

UMUMİ TUVALET DEĞİLİM BEN

Derici sözlerine şöyle devam etti, “Ben umumi tuvalet değilim. Gelenin geçenin ağzıma s…masına izin vermem. Kimseye öyle bir hak tanımıyorum” 

SADECE BROKOLİ YİYORDUM’

Samimiyetle içini döken ve yaşadığı zor zamanları anlatan İrem Derici, “İkinci olmaya hazırım! Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz” diyerek güldürdü.

İrem Derici: Ben umumi tuvalet değilim! Kimsenin ağzıma s...masına izin vermem

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu