Gündem

İntihar eden kişiyi çekmek isteyen vatandaşlar, sosyal mesafeyi umursamadı!

Adana’nın merkez Çukurova ilçesine bağlı Huzurevleri Mahallesi’nde meydana gelen olayda bir adam, eşi kendisiyle görüşmeyince eşinin kaldığı kadın sığınma evinin karşısındaki apartmanın damına çıkıp intihara kalkıştı. Olay yerine çağrılan polis ekiplerinin ikna çabaları sonucu damdan indirilen adamı çekmek isteyen vatandaşlar ise birbiriyle yarıştı.

İsmail A., bağımlısı olduğu için bir süre önce kendisini terk eden eşi Leyla A. ve oğlunu görmek için sığınma evine gitti. Ancak Leyla A., görüşmek istemedi. Bunun üzerine İsmail A., sığınma evinin karşısındaki 10 katlı apartmanın damına çıkarak, eşi ve çocuklarının gelmesini istedi. İhbar üzerine adrese itfaiye, polis ve 112 Acil ekipleri sevk edildi. Apartmanın damına çıkan müzakereci polis İsmail A.’yı ikna etmeye çalıştı. Ancak İsmail A., eşi ve çocuğunun gelmemesi halinde intihar edeceğini söyledi.

İntihar eden kişiyi çekmek isteyen vatandaşlar, sosyal mesafeyi umursamadı!

Bu sırada İsmail A.’yı apartmanın damında gören meraklı vatandaşlar, o anları cep telefonlarıyla kayda aldı. Bazıları ise sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptı. 

Polis tarafından ikna edilen İsmail A. apartmanın damından indirildi. Uyuşturucuyu bıraktığını söyleyen İsmail A., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

İntihar eden kişiyi çekmek isteyen vatandaşlar, sosyal mesafeyi umursamadı!İntihar eden kişiyi çekmek isteyen vatandaşlar, sosyal mesafeyi umursamadı!İntihar eden kişiyi çekmek isteyen vatandaşlar, sosyal mesafeyi umursamadı!

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı