Magazin

İbrahim Tatlıses’in köstebek dediği oğlu çıtı!

kısa süre önce hesabından yaptığı paylaşımla gündem olmuştu. Sanatçı özel sırlarını aile dışına sızdıran biri olduğunu ve o kişiyi bulacağını dile getirmişti. Bugün savcılığa suç duyurusunda bulunan Tatlıses’in sırlarını ifşa eden kişi oğlu çıktı.

Müziğe ara verip İzmir’e yerleşen İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından paylaşım yapmış ve aile sırlarını ifşa eden kişiyi bulmak için harekete geçtiğini açıklamıştı.

OĞLUNDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

İbrahim Tatlıses’in, bu paylaşımdan sonra oğlu Ahmet Tatlı’dan aile sırlarını dışarıya sızdırdığı iddiasıyla şikayetçi olduğu ortaya çıktı.

“ULAŞMAMA AZ KALDI”

“İçimizdeki köstebeğe ulaşmaya az kaldı. Bence ben onu bulmadan o kendini açık etse de, o da biz de rahatlasak ama yakınım biliyorum, tam emin olmam gerek! Vebal almak istemiyorum. Çok da seviyorum be arkadaş neden?”

ibrahim-tatlises-in-aile-sirlarini-ifsa-eden-kisi-oglu-ahmet-tatli-cikti.jpg

AHMET TATLI İFADE VERDİ

İbrahim Tatlıses’in, bu paylaşımdan sonra oğlu Ahmet Tatlı‘dan aile sırlarını dışarıya sızdırdığı iddiasıyla şikayetçi olduğu ortaya çıktı. Tatlı, ifade vermek için emniyete gitti, Tatlıses de o sırada karakoldaydı. Kapının önünde basın mensuplarının olduğunu öğrenen Ahmet Tatlı, görüntülenmemek için arka kapıdan çıkarak uzaklaştı.

ahmet-tatli-kimdir-h16877-68378.jpg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu