Gündem

İBB kariyer genel başvuru nasıl yapılır? Açık ilanlar devam ediyor!

İBB iş ilanları ile ilgili genel bilgiler kurumun resmi internet adresi üzerinden paylaşılmaya devam ediyor. Makine mühendisi, doğalgaz teknisyeni ve doğalgaz kapama açma personeli ilanlarının devam ettiği sitede aynı zamanda genel başvuru da yapılabiliyor. 1 Ekim 2020 tarihine kadar devam edecek başvurular internet ortamı üzerinden alınıyor.

İBB GENEL BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Kuruma genel başvuruda bulunabilmek için öncelikle “kariyer.ibb.istanbul” internet adresi üzerinden kayıt olmanız gerekiyor. Hali hazırda kaydı bulunan kişilerse kullanıcı adı ve şifreleri ile sisteme giriş yapabilirler. Kayıt olurken adaylardan ad, soyad, e-posta ve şifre bilgileri isteniyor.

Kaydın tamamlanmasının ardından sisteme giriş yaparak buradan özgeçmiş bilgilerinizi doldurabilir ve genel başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Genel başvuruyla ilgili İBB’den yapılan açıklama ise şöyle: “Özgeçmişinize uygun bir pozisyon olduğu takdirde ilgili iletişim numarası üzerinden başvuru gerçekleştiren kişiyle iletişime geçilecek.

Genel başvuru niteliğinde düzenlenmiş bu ilanımıza yapacağınız başvurunuz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakleri’nde oluşabilecek tüm pozisyonlarımız için değerlendirmeye alınacak ve uygun olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Özgeçmişinizi eksiksiz şekilde doldurmanız ve güncellemeniz, tecrübelerinize ve yetkinliklerinize uygun iş fırsatlarımız konusunda size daha kolay ulaşmamızı sağlayacaktır.”

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Haber Merkezi

Milenyum çağında, eve internet girdiğinden beri araştırıyorum. Yeni konular öğreniyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu