Gündem

Hırsızdan usanan esnaftan şaşırtan açıklama: ”Her gün harçlık ve yemek vereceğim”

Zonguıldak’ın Gazipaşa Caddesi Belediye Merkez Çarşısı’nda bulunan bir lokantadan para ve et çalan hırsızın daha önceden de yaklaşık 250 hırsızlık olayına karıştığı öğrenildi. İlçedeki esnafa bıkkınlık veren hırsız için ”Her gün 10 lira harçlık vereceğim ve günde iki öğün karnını doyuracağım. Yeter ki bizden uzak dursun” diyen bir esnaf görenleri hayrete düşürdü.

Sabah saatlerinde Zonguıldak’ın Gazipaşa Caddesi Belediye Merkez Çarşısı’nda bir lokantada kapıyı zorlayarak içeri giren Eşref B., kasada bulunan 100 TL’yi aldıktan sonra ciğerlerin bulunduğu dolabın içindeki bir tepsi Arnavut ciğerini alarak kaçtı.

Hırsızdan usanan esnaftan şaşırtan açıklama: ''Her gün harçlık ve yemek vereceğim''

İş yerine gelen Suat Altuntaş kapının zorladığını fark ederek güvenlik kameralarını inceledi. Görüntüleri izleyen Suat Altuntaş, hırsızın Eşref B. olduğunu tespit etti. Güvenlik kameralarına yansıyan olayda, Eşref B.’nin rahat tavırlarla kasadaki para ile ciğeri aldığı görüldü.

Hırsızdan usanan esnaftan şaşırtan açıklama: ''Her gün harçlık ve yemek vereceğim''

”BİZDEN UZAK DURSUN”

Eşref B.’nin akli dengesinin bozuk olduğunu çevredeki bütün esnafın bildiğini söyleyen Suat Altuntaş, şikâyetçi olmadığını söyledi. Artık hırsızlık olaylarından bıktıklarını anlatan Suat Altuntaş, ”Her gün 10 lira harçlık vereceğim ve günde iki öğün karnını doyuracağım. Yeter ki bizden uzak dursun” dedi. Polis, Altuntaş şikayetçi olmaması nedeniyle olayla ilgili işlem yapmadı.

Hırsızdan usanan esnaftan şaşırtan açıklama: ''Her gün harçlık ve yemek vereceğim''

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı