Gündem

Hava durumu 26 Nisan: Meteoroloji’den sağanak yağış uyarısı var!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 26 Nisan hava durumu raporu yayınlandı. Yapılan son tahminlere göre yurdun doğu kesimleri için sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı. Öte yandan Hatay ve Osmaniye çevreleri ile Edirne ve Kırklareli çevreleri için de sağanak yağış uyarısı yapıldı. Öte yandan yurdun genelinde ise parçalı bulutlu havanın etkili olacağı tahmin ediliyor. Peki, bugün hava durumu nasıl? İşte, 26 Nisan güncel hava durumu raporu…

SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin doğu kesimleri çok bulutlu, Doğu Anadolu’nun doğusu ile Edirne, Kırklareli, Hatay, Osmaniye, Artvin, Diyarbakır, Baman ve Siirt çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı, Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunun yükseklerinin yer yer karla karışık yağmurlu, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığının ise ülkemizin doğu kesimlerinde mevsim normallerinin altında, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

İSTANBUL °C, 19°C

Parçalı bulutlu

İZMİR °C, 24°C

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu

ANKARA °C, 19°C

Parçalı bulutlu

Haber Merkezi

Milenyum çağında, eve internet girdiğinden beri araştırıyorum. Yeni konular öğreniyorum.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı