Gündem

Hatice Çelik olayı nedir? Neden öldü?

İstanbul Arnavutköy’de Hatice Çelik eşi Veysi Çelik tarafından sokak ortasında oğlunun gözü önünde vurularak öldürüldü. O dehşet anlarına şahit olan oğlu uzun bir süre annesinin başından ayrılmadı.

HATİCE ÇELİK OLAYI NEDİR?

Nenehatun Mahallesi, Sungurlu Sokakta sabah saatlerinde meydana gelen olayda, evli olan Hatice Çelik ve Veysi Çelik arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın ardından kadın sokağa çıktı. Eşinin peşinden giden Veysi Çelik, pompalı tüfekle sokak ortasında kadına ateş açtı.

Hatice Çelik olayı nedir? Neden öldü?

TÜM ENGELLEMELERE RAĞMEN YİNE ATEŞ ETTİ

Veysi Çelik bir süre sonra tekrar olay yerine gelerek, çevredekilerin engellemelerine rağmen tekrar kadına ateş açtı. Bu sırada orada olan yeğeni, Veysi Çelik’in elinden silahı aldı. Hatice Çelik ise hayatını kaybetti.

ACILI ÇOCUK,ANNESİNİN YANI BAŞINDA GÖZYAŞI DÖKTÜ

Hatice Çelik’in oğlu annesinin başında gözyaşı döktü. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Dehşet anı çevredekiler tarafından görüntülendi. Saldırganın tüm engelleme çabalarına rağmen kadına ateş ettiği görüldü.

Hatice Çelik olayı nedir? Neden öldü?

”ENGEL OLAMADI”

Veysi Çelik’in amcasının oğlu Şakir Çelik “Demek ki anlaşamadılar. Geçimsizlik başka bir neden yok. Daha önceden aralarında tartışma yaşanıyordu. Olay sırasında Veysi Çelik’in oğlu ve yeğeni araya girmeye çalıştı. Engel olamadı” dedi.

Hatice Çelik olayı nedir? Neden öldü?

OLAY YERİNDE KAVGA ÇIKTI

Ekipler çalışmalarını sürdürdüğü sırada Veysi Çelik’in yakınları ile Hatice Çelik’in yakınları arasında arbede yaşandı. Hatice Çelik’in cenazesi Adli Tıp morguna götürülürken Veysi Çelik henüz yakalanamadı.

Hatice Çelik olayı nedir? Neden öldü?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı