Spor

Gözyaşlarına hakim olamadı! Yılmaz Vural’ın açıklamaları yürek burktu!

tedavisi gördüğü hastaneden taburcu edilen deneyimli teknik adam Yılmaz Vural, hastane çıkışında kısa bir açıklama yaptı. Virüse yakalanan Vural, 27 Kasım’da hastaneye kaldırılmıştı.

Hastane çıkışına tedbir amaçlı tekerlekli sandalye ile gelen 67 yaşındaki Yılmaz Vural, “Maalesef ayın 13’ünde(Kasım) başlayan bir hastalık serüveni yaşadık. Ve sanırım herkese örnek olur durumum. Kısaca teşekkür etmek istediklerim var; Sayım Cumhurbaşkanımız , Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu, Genel Başkanı ve beni arayan diğer siyasi parti temsilcilerine çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

“GEÇİRDİĞİNİZ HER DAKİKANIN KIYMETİNİ BİLİN”

Gözyaşlarını tutmakta zorlanan Vural sözlerine şöyle devam etti; “Allah’tan sonra bize hayat veren dostum başhekim Çağlar Bey’e, yoğun bakım ekibine çok teşekkür ediyorum. Futbolun içinde olan, olmayan beni tanıyan herkese ettikleri dualardan dolayı teşekkür ediyorum. 1 Ocak’ta 68 yaşına gireceğim. Hayatta öğrendiğim üç şey daha oldu. Bunlardan biri aile oldu… İkincisi bir dakikanın çok önemli olduğu oldu. Lütfen geçirdiğiniz her dakikanın kıymetini bilin. Allah herkese buralarda tedavi olabilecek bir ekonomi versin.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı