Spor

Götze, eşinin leoparlı elbisesini giyince Dortmund fişi çekti!

Götze’nin eşiyle beraber çektiği TikTok videosunda, eşinin leoparlı kıyafetini giymesi oynadığı takımdaki kredisi için artık son nokta oldu.

Borussia Dortmund’un yıldız ismi Mario Götze’nin sezon sonunda takımdan ayrılacağı açıklandı. Kulübün sportif direktörü Michael Zorc, ayrılığı doğruladı. Götze ile yola devam edilmemesinin nedenleri tartışılırken Alman Bild gazetesi, 27 yaşındaki oyuncunun yaşam tarzının da kararda etkili olduğunu ileri sürdü.

Bu sezon Bundesliga’da yalnızca 5 maçta görev yapabilen Götze’nin ‘influencer’ eşi Ann-Kathrin Brommel’in oyuncu üzerinde ciddi etkisinin bulunduğu ve 8.4 milyon takipçisiyle Götze’nin sosyal medyadaki varlığının, futbolunun önüne geçtiği ifade ediliyor.

Tüm bu argümanlara örnek olarak ise Götze’nin eşiyle çektiği TikTok videosu gösterildi. İki kişinin birbirinin kılığına girerek yer değiştirdiği ‘flip the switch’ akımına katılan Götze, eşinin leopar desenli elbisesini giydi.

BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA

Günümüz trendleri içerisinde aslında masum görülebilecek video, uzun bir birikim sürecinin sonunda “bardağı taşıran son damla” olarak yorumlandı.

Götze, eşinin leoparlı elbisesini giyince Dortmund fişi çekti!

2014 Dünya Kupası finalinde ’nın 113. dakikada kalesine attığı golü kaydeden ve kupayı Panzerler’e getiren Götze, neredeyse o dönemden sonra bir daha eskisi gibi etkili olamadı.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

(@mariogotze)’in paylaştığı bir gönderi (1 Oca, 2020, 11:05öö PST)

 

Beklentilerin altında kaldığı bir Bayern Münih döneminden sonra yuvası, Borussia Dortmund’a dönen Götze’nin sahadaki performansı kadar antrenmanlardaki performansının da yetersiz kaldığı ve bu yüzden takımdan gönderildiği öne sürüldü.

Götze, eşinin leoparlı elbisesini giyince Dortmund fişi çekti!

Tüm bunların yanında hala 27 yaşında olan ve odaklanması halinde ciddi bir potansiyeli bulunan Götze’nin serbest kalması, pandemi nedeniyle bonservis vermekte zorlanacak takımlara cazip gelecektir. Götze’nin Avrupa’nın baş altı kulüplerinin radarına girmesi bekleniyor.

Götze, eşinin leoparlı elbisesini giyince Dortmund fişi çekti!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu