Gündem

Gelinim Mutfakta’da Günün Birincisi Gelin Kim Oldu? 19 Kasım Perşembe

Kanal D ekranlarının renkli yarışma programı Gelinim Mutfakta tüm heyecanıyla devam ediyor. Hafta içi her gün 14.00’da Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla yayınlanan programda gelinler ve kaynanalar arasında çekişmeler eksik olmuyor.  Peki tüm bu polemiklerin sonunda Gelinim Mutfakta’da 19 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu? Hangi gelin elinin lezzetiyle günün birincisi oldu? Hangi geline kaç puan verdiler? 19 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta‘nın tüm detayları haberimizde…

GELİNİM MUTFAKTA’DA GÜNÜN BİRİNCİSİ GELİN KİM OLDU? 19 KASIM PERŞEMBE

Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler arasındaki gerilimler ve çekişmeler devam ediyor. Birbirinden güzel ve iddiaları gelinler el lezzetlerini yarıştırıp kaynanalardan yüksek puanlar kapmak istiyor. Gelinler bugün “” yemeği ile kıyasıya yarışıyor. Şimdi Gelinim Mutfakta hayranları günün birincisi gelinin kim? olduğunu merak ediyor. İşte kaynanaların puanları:

SEMRA HANIM

Elif: 4

Gizem: 3

İlayda: 5

Didem: 1

GÜLCAN HANIM 

İlayda: 5

Gizem: 4

Elif: 2

Didem: 1

AYŞE HANIM

Elif: 5

Didem: 3

İlayda: 1

Gizem: 3

 GÖNÜL HANIM

İlayda: 4

Gizem: 5

Elif: 3

Didem: 1

ONUR BÜYÜKTOPÇU PUANLARI

İlayda: 4

Gizem: 4

Elif: 5

Didem: 1

GELİNİM MUTFAKTA ÇEYREK ALTINI HANGİ GELİN ALDI? 

Gelinim Mutfakta’da bugün günün birincisi ve çeyrek altının sahibi gelin 19 puanla Gizem oldu.

GELİNİM MUTFAKTA NEDİR?

Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D’nin uzun soluklu bir yarışma programıdır. Bu yarışmada hem yemek hem gelin hem kaynana hem de bol ödül var. Yarışmanın sunuculuğunu ise ‘nin önde gelen ses sanatçısı Fatih Ürek üstlendi.

GELİNİM MUTFAKTA KONUSU?

Fatih Ürek’in sunumu ile hafta içi her gün 12:45 de izleyicisi karşısında oluyor. Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana oluyor. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak ödüle ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta yarışmasına veda ediyor. Fatih Ürek’in sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor! Her gün günün birincisi belirleniyor. Günün birincisine herhangi bir ödül verilmezken haftanın birincisi çifte 5 adet bilezik ödülü veriliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı