Magazin

Fulden Uras’ın hastalığı yeniden nüksetti

Mücadele ettiği hastalıkla yeniden boğuşan şarkıcı Fulden Uras tüm hazırlıklar tamamlanınca ameliyata alındı. Uras çok acım var diyerek dua istedi.

ÇOK ACIM VAR DİYEREK DUA İSTEDİ

Instagram hesabından açıklama yapan Fulden Uras şu açıklamayı yaptı:

“Herkese merhaba, ben yarım saat sonra ameliyata gireceğim. Yine eski problem maalesef nüksetti ama bu sefer çok acılı geldi. Normalde yarın ameliyat olmayı bekliyordum.Sokağa çıkma yasağı bitsin diye… Biz gerekli izinlerimizi aldık. Hocamız da hastaneyi ayarladı. Şuan tüm testlerim yapıldı. ameliyata gireceğim, Allah’ın izni ile sağlıkla çıkacağım.

Çok mesaj atmışsınız. Hiçbirine dönemiyorum. Gerçekten çok çok ağrım var. Görüşmek üzere inşallah ameliyattan sonra. Bugün biraz zor geçebilir… Kardeşlerim bilgi verecektir size… Beni düşündüğünüz için, dualarınızda olduğum için çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Benim de bayram kıyafetim bu bayram böyle oldu… “

Fulden Uras'ın hastalığı yeniden nüksetti

FULDEN URAS KİMDİR?

6 Haziran 1968 (51 yıl yaşında) Fulden Uras, Türk şarkıcı ve oyuncu. Erkekçe Dergisi’ne verdiği cesur pozlarla meşhur oldu. 1986’da Ah Bu Kadınlar’ın başrolünde ilk kez kamera karşısına geçti. Sezer İnanoğlu ve Vatan Şaşmaz ile uzun süreli birliktelikler yaşadı. 1991’de “assolist” olarak sahneye çıktı ve 1995’te ilk albümü Belliydi Zaten’i çıkardı. 
Fulden Uras'ın hastalığı yeniden nüksettiFulden Uras'ın hastalığı yeniden nüksetti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu