Magazin

Feryal Gülman kimdir? Hayatı? Nereli? Kaç yaşında?

Bu sıralar Kemal ve Feryal Gülman çiftinin boşanma sürecinde oldukları evlilikleri gündemde yer alıyor. Bodrum’da genç sevgilisiyle görüntülenen Kemal Gülman’ın eşi Feryal Gülman merak edilen isimler arasında bulunuyordu. Sosyete dünyasının sevilen isimlerinden Feryal Gülman’ın hayatı hakkında merak edilenlere haberimizden ulaşabilirsiniz.

FERYAL GÜLMAN KİMDİR?

1964 doğumlu Feryal Gülman Ankara’da doğmuştur. Ardından 7 yaşında İstanbul’a gelen ve 8 yaşında babasını kaybeden Feryal Gülman üniversiteyi İTÜ (İstanbul Teknik Üniversitesi) ‘nde okumuştur ve buradan mezun olmuştur. Bugünlerde ise 21 yıllık eşi olan Kemal Gülman’a açtığı boşanma davası ile gündeme gelmiştir. Feryal Gülman’ın 21 yıllık eşi Kemal Gülman ile arasında 32 yıl yaş farkı bulunuyor. İş hayatına Alarko ile başlayan Feryal Gülman genellikle gayrimenkul sektöründe kariyerine devam etmiştir. 

Feryal Gülman kimdir? Hayatı? Nereli? Kaç yaşında?

KARİYERİ VE HAYATI

Feryal Gülman iş kariyerine ilk olarak Alarko başlamıştır. Daha sonraki yllarda Amerika’dan gelen Leyla Alaton ile emlak pazarlaması grubunu kurmuşlardır. Emlak-gayrimenkul alanında eğitimler aldı ve seminerler verdi. 25 yaşındayken Fermal Gülman’a Ankara’dan Toki Daire Başkanlığı teklifi gelmiştir. Teklifi kabul eden Fermal Gülman 40 kişilik bir ekibin yöneticiliğini yapmıştır. Halkalı Konutları, Eryaman Konutları, Ataköy 7-8. kısım Konutları gibi konutların hepsi Feryal Gülman döneminde alıcı bulmuştur.

Feryal Gülman kimdir? Hayatı? Nereli? Kaç yaşında?

Feryal Gülman Ankara’da 1 yıl kaldı.1 yılın ardından Kemal Gülman’dan gelen evlilik teklifi ile işinden istifa etti. Evlilik teklifinden 21 gün sonra Feryal Gülman ile Kemal Gülman çifti evlendi. Çiftin Arslan Gülman isminde bir oğlu var.

Feryal Gülman kimdir? Hayatı? Nereli? Kaç yaşında?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı