Spor

Fenerbahçe Kongre Üyesi nasıl olunur? Şartlar nelerdir? Online başvuru nasıl yapılır?

yönetiminde birçok ilke imza atan , daha önce hesabı üzerinden “Katıl” butonunu aktif ederek, taraftarların kulübe ek gelir kazandırmasını sağlamıştı. Türk futbolunda bir ilke daha imza atan sarı-lacivertliler, kongre üyesi olmak isteyen taraftarlar için online başvuru sistemini geliştirdi. Peki, Fenerbahçe Kongre Üyesi nasıl olunur? Şartlar nelerdir? Detaylar haberimizde…

FENERBAHÇE KONGRE ÜYESİ NASIL OLUNUR? ŞARTLAR NELERDİR?

Fenerbahçe Spor Kulübünün resmi internet sitesinden yapılan duyuru ile taraftarların kongre üyesi olmak için online başvuru sistemini geliştirdiğini duyurdu.

 

 

Resmi internet sitesinden yapılan açıklama şu şekilde: 

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak ’de yine bir ilke imza atıyoruz ve her Fenerbahçeli’nin hayali olan Kongre Üyeliği’ni online platforma taşıyoruz.

Yenilikçi uygulamamız olan Online Üyelik; her Fenerbahçelinin taşımaktan gurur duyacağı bir kimlik ve Fenerbahçe aidiyetinin büyük bir parçası olan Kongre Üyeliği’ne, tüm taraftarlarımızın kolayca başvurmasına imkan tanıyor.

Kulübümüze Kongre Üyesi olmak isteyen taraftarlarımız, online üyelik başvurusunu yaparak; gurur dolu Fenerbahçe Kongre Üyeliği kimliği ile Genel Kurullarımıza katılarak seçme ve seçilme hakkı,  futbol ve basketbol takımımızın maçlarında öncelikli bilet ve kombine hakkı, Fenerium alışverişlerinde, Fenerbahçe Spor Okulları ve Fenerbahçe Koleji kayıtlarında indirim hakkı, kulübümüzün tesislerinden, spor alanlarından faydalanma imkanı ve daha bir çok ayrıcalığa sahip oluyor.

Tüm bu ayrıcalıklara sahip olmak ve daha da önemlisi Fenerbahçe’nin geleceğinin bir parçası olmak için “Fenerbahçeli Bi Tıkla”

KONGRE ÜYELİĞİNİN AVANTAJLARI NELERDİR ?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı